NEWS

- Konkurs

"Wybrani" zwycięzcy


Konkurs na nazwę dla planety, na której przybywają bohaterowie komiksu Łukasza Gontarza i Izy Nowak "Wybrani" został rozstrzygnięty.
WYNIKI KONKURSU!!!

Konkurs zakończył się w piątek teraz przyszedł czas na wyniki. W konkursie wzięło udział 13 uczestników. Niektórzy z Was podali po kilka propozycji nazwy dla naszej planety. W takim wypadku wybieraliśmy z nich tą która najbardziej się nam podobała i ona brała udział w dalszych rozważaniach. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i pomysły. Przykro nam, że nie możemy obdarować Was wszystkich egzemplarzami komiksu ale zwycięzca musi być tylko jeden, a w tym przypadku nawet dwóch. Nie przedłużając zbytnio – zwycięzcami konkursu są:

- Tomasz Lipiński za nazwę L.E.A. 9 pochodzącą od łacińskich słów Latet Exsules Arcanum 9 czyli Ukryta Wygnana Tajemnicza 9. LEA świetnie pasuje do naszej wizji planety – te trzy przymiotniki opisują ją bardzo trafnie, a samo imię LEA jest jak żywcem wyciągnięte z czarnego kryminału w którym należy do tyleż intrygującej co niebezpiecznej famme fatale. LEA 9 to nasz zdecydowany faworyt.

- Tomasz Warzycki za nazwę Carisma czyli Podarunek, w tym wypadku od innego układu słonecznego. Z przyznaniem tej nagrody mieliśmy trochę większą zagwozdkę ponieważ rywalizowała ona z kilkoma innymi propozycjami. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na nią ponieważ uznaliśmy, że jest to dobra nie przekombinowana nazwa która w realnym świecie rzeczywiście mogła by zostać nadana nowej planecie. Dodatkowo przekonała nas liczba Waszych lajków – ta propozycja była wśród was najbardziej popularna.

Pozostałe warte wspomnienia nazwy to:
- Viator autorstwa Agnieszki Kolano
- Orkus autorstwa Krzysztofa Kożuchowskiego
- Nibiru autorstwa Dariusza Kempy

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Gratulujemy zwycięzcom i prosimy ich o kontakt mailowy na adres wybrani.komiks@gmail.com w celu podania nam adresów do wysyłki.


[kk za komiks Wybrani - facebook]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-