baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #161 - SDCC 2013


Zgodnie z zapowiedzią, zbieramy teraz w jednym miejscu wszystkie powiązane z Domem Pomysłów nowinki z zakończonego w tą niedzielę San Diego Comic-Con.

W czwartek wystartował festiwal fanów komiksów, filmów i gier - San Diego Comic Con 2013. Kolejny konwent oznacza kolejny panel House of Ideas. Marvel nie przepuszcza żadnej okazji, aby pochwalić się cyfryzacją komiksu. Co tym razem można było usłyszeć? (więcej)

Tegoroczne rozdanie Eisner Awards było dość zaskakujące - w jednej z kategorii był nawet remis! Ile z siedmiu nominacji udało się Marvelowi obronić? (więcej)

Chociaż od kilku dobrych lat Joe Quesada nie jest już redaktorem naczelnym Marvel Comics, to wciąż jest zaangażowany we wszystkie kreatywne decyzje w wydawnictwie. Dlatego nadal prowadzi autorski panel i ma do zaoferowania wiele nowinek. (więcej)

W piątek odbył się panel poświęcony uniwersum Ultimate. Przedstawiono, co czeka Spider-Mana - Milesa Moralesa - oraz Ultimates. (więcej)

Jedną z atrakcji konwentu był panel poświęcony Superior Spider-Manowi i wszelkim około-pajęczym seriom komiksowym. Obecni na nim byli Arune Singh, Kevin Shinnick, Nick Spencer, Steve Wacker, Chris Samnee, Chris Yost, Humberto Ramos, James Robinson oraz Christos Gage, a także - telefonicznie - Dan Slott. (więcej)

Podczas San Diego Comic-Con osobny panel poświęcono eventowi "Infinity". Obecnie historia Jonathana Hickmana znajduje się na etapie prologu. Czy zdradzono, co wydarzy się później? (więcej)

Jeden z ostatnich niedzielnych panelów San Diego Comic-Con został poświęcony mutantom Marvela. Powiedziano na nim wiele ciekawych rzeczy, np. że pewien bardzo lubiany bohater być może niedługo zostanie wskrzeszony. (więcej)

W San Diego 20th Century Fox promował nie tylko "Wolverine'a". Fani mogli zajrzeć na stoisko Trask Industries, firmy produkującej polujące na mutantów roboty Sentinele, zobaczyć głowę jednego z nowszych modeli i zapoznać się z materiałami informacyjnymi przybliżającymi 50 lat sukcesów przedsiębiorstwa w walce z zagrożeniem dla ludzkości. (więcej i więcej)

Na panelu poświęconym filmowej adaptacji "Gry Endera" stawili się reżyser Gavin Hood i aktorzy z Harrisonem Fordem na czele. Czy zjednali sobie przychylność tłumów w San Diego? (więcej)

Z miejsca powiemy, że najważniejszym wydarzeniem panelu poświęconego serialowi "Agents of S.H.I.E.L.D." była emisja całego pierwszego odcinka. Zakończona owacją na stojąco. Nie była to jednak jedyna niespodzianka. (więcej)

"Niesamowity Spider-Man 2" był ukoronowaniem panelu Sony Pictures. Twórcy nie ograniczyli się jednak tylko do panelu, opowiadając o tym projekcie również za kulisami. (więcej i więcej)

Podczas będącego "niespodzianką" panelu poświęconemu "X-Men: Days of Future Past" zaprezentowano pierwszy materiał filmowy z tej produkcji. Podczas tego jednego spotkania, na scenie znalazło się też chyba najwięcej aktorów w historii całego konwentu w San Diego. (więcej)

W San Diego Marvel wyjawił tytuł sequela filmu "Avengers" Jossa Whedona. Okazuje się, że Dom Pomysłów przygotował jako antagonistę w tej produkcji coś, czego nikt się nie spodziewał! (więcej i więcej)

Marvel Studios promowało praktycznie każdy z produkowanych przez siebie obecnie filmów. Specjalnie na tą okazję, na jeden dzień, obsada "Guardians of the Galaxy" przyleciała z Londynu, gdzie trwają obecnie zdjęcia. Przywieźli ze sobą klip, nowe logo i concept art. (więcej)

Panel poświęcony filmowi "Thor: The Dark World" miał naprawdę głośny początek. Loki, który przyszedł rekrutować swoją armię, musiał wielokrotnie uciszać piski rozentuzjazmowanego tłumu, zanim ten w końcu przysiągł mu wierność. Dopiero wtedy Asgardczyk łaskawie pokazał to, czego zebrani oczekiwali - klip z filmu. (więcej)

Kolejnym zaprezentowanym w San Diego filmem Marvel Studios był "Captain America: The Winter Soldier". Obraz silnie reprezentowali twórcy i obsada, a pokazany materiał filmowy bardzo spodobał się fanom. (więcej)

Premiera filmu "Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda jest już w przyszłym tygodniu. Twórcy odwiedzili San Diego, nie tylko by namawiać na wycieczkę do kin, ale przede wszystkim by podziękować fanom za ich niesłabnące od kilkunastu lat dla wsparcie dla obecności tego bohatera na ekranach. (więcej)

Jeśli czekaliście na relację o "Kick-Ass 2", który może nie będzie największym filmem na podstawie komiksu Marvela, ale na pewno najbardziej krwawym, Wasza cierpliwość właśnie została wynagrodzona. (więcej i więcej)

Panel gier Marvela, jak co roku był współdzielony przez przedstawicieli różnych, niezwiązanych ze sobą studiów developerskich pracujących nad markami Domu Pomysłów. Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi informacjami. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

agents of s.h.i.e.l.d. avalon avengers captain america ender's game guardians of the galaxy kick-ass marvel san diego comic-con spider-man thor wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-