baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #147 - Na filmowo


Ten tydzień stał pod znakiem filmów "Iron Man 3" i "Captain America: The Winter Soldier". Pierwszy za niecały miesiąc ma mieć swoją premierę, więc akcja promocyjna jest już bardzo intensywna, a zdjęcia do drugiego trwają już od kilku tygodni. Na froncie komiksowym zaś Marvel przygotowuje czytelników do kolejnego letniego eventu – "Infinity".

W tym tygodniu szef Marvel Comics Axel Alonso opowiedział więcej o wielkim letnim evencie, jaki wydawnictwo szykuje od dłuższego czasu – "Infinity". (więcej)

Marvel Studios opublikował pierwsze oficjalne zdjęcie z "Captain America: The Winter Soldier". Dołączył do niego oficjalną notkę prasową z zarysem fabuły. (więcej)

Christopher Markus i Stephen McFeely, scenarzyści odpowiedzialni za "Captain America: The First Avenger", jak i za jego sequel, "Captain America: The Winter Soldier", udzielili długiego wywiadu na temat pracy nad filmami Marvela. (więcej)

Zaprezentowano kolejny spot telewizyjny promujący "Iron Mana 3" w reżyserii Shane'a Blacka. Nie ma w nim dużo nowego materiału, ale fani zapewne i tak nie odmówią sobie uważnego obejrzenia reklamówki. (więcej)

Najnowszy materiał filmowy promujący "Iron Mana 3" zawiera wypowiedzi aktorów, a także kilka nowych scen. (więcej)

"Iron Man 3", jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku, trafi do polskich kin już w czwartek, 9 maja (a nie, jak planowano wcześniej, w piątek, 10 maja). Przyspieszenie daty premiery filmu to ukłon w stronę wszystkich, którzy nie mogą doczekać się spotkania z miliarderem i genialnym wynalazcą Tonym Starkiem w rewelacyjnej kreacji Roberta Downey'a Juniora. (więcej)

Analitycy przewidują, że "Iron Man 3" w pierwszy weekend na ekranach amerykańskich kin zarobi ponad $125 mln. Świadomość marki wśród widzów jest wobec filmu Shane'a Blacka jeszcze większa, niż ta, którą rok temu przed premierą cieszył się globalny hit Jossa Whedona - "Avengers". Do tego zaprezentowano nowy spot telewizyjny, a twórcy zaczęli promować obraz. (więcej)

Najnowsze zdjęcie zamieszczone przez reżysera Bryana Singera w serwisie Twitter pozwala sądzić, że w "X-Men: Days of Future Past" młody Charles Xavier (James McAvoy) nadal będzie współpracował z Centralną Agencją Wywiadowczą. (więcej)

W ostatnich dniach świat obiegła wiadomość, że Halle Berry jest w ciąży. Czy ta radosna dla niej nowina okaże się równie dobra dla fanów X-Men? Przy okazji - reżyser Bryan Singer opublikował kolejne zdjęcie związane z produkcją "X-Men: Days of Future Past". (więcej)

Reżyser Marc Webb zamieścił kolejne zdjęcie z planu "Amazing Spider-Man 2". Chaos na nim widoczny ma być dziełem Elektro (Jamie Foxx). (więcej)

Reżyser "The Wolverine" James Mangold opublikował w serwisie Twitter kilka zdjęć z planu swojego najnowszego filmu. Zaprezentowano też nowy plakat do tej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon captain america infinity iron man marvel spider-man thor wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-