baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #140 - Zapowiedzi na maj


Bryan Singer, Marc Webb i James Mangold, czyli reżyserzy "X-Men: Days of Future Past", "Niesamowitego Spider-Mana 2" i "The Wolverine", zamieszczają w serwisie Twitter zdjęcia z kulis swoich produkcji. Tymczasem Marvel zaprezentował majowe zapowiedzi swoich komiksów.

W maju będziemy świadkami końca Dark Avengers, ale poza tym Marvel przygotował wiele świetnych kąsków, szczególnie dla fanów Iron Mana. Z innej beczki - trwa "Age of Ultron", głównym bohaterem Hawkeye #11 będzie pies, a Peter David powoli będzie kończył historię "Hell on Earth" w X-Factor. Zapowiedzi: Maj 2013

Czego może dotyczyć najnowszy zaprezentowany przez Dom Pomysłów teaser? Hasło "Of the dead" i termin "jesień 2013" nie uchylają zbytnio rąbka tajemnicy. (więcej)

Zaprezentowano kolejne plakaty do filmu "Iron Man 3". Po tytułowym bohaterze i Iron Patriocie przyszedł czas na Aldricha Killiana, w którego wcielił się Guy Pearce, oraz na Mandarina odtwarzanego przez sir Bena Kingsleya. (więcej i więcej)

Podczas rozdania Streamy Awards, Joss Whedon - nominowany za występ gościnny w "Husbands" - nie unikał pytań o serial, który tworzy dla ABC Studios – "S.H.I.E.L.D.". (więcej)

Specjaliści z Industrial Light & Magic przybliżyli już nam, jak powstawał Hulk. Tym razem zobaczymy, ile pracy kosztowało ich stworzenie wirtualnej areny dla finałowej bitwy z "Avengers" - Nowego Jorku. (więcej)

Reżyser Bryan Singer po raz kolejny zamieścił na swoim profilu w serwisie Twitter zdjęcia związane z jego najnowszym filmem - "X-Men: Days of Future Past". Tym razem zaprezentował rekwizyty i plan doskonale już znane fanom x-filmów. (więcej i więcej)

Podobnie jak Bryan Singer, tak i Marc Webb dzieli się ze światem postępami prac nad swoim filmem za pośrednictwem serwisu Twitter. Najnowsze zdjęcie z 11 dnia zdjęciowego "Niesamowitego Spider-Mana 2" przedstawia agentów FBI. Czyżby policja federalna zainteresowała się Człowiekiem Pająkiem? I co na to prezydent Roosevelt? (więcej i więcej)

James Mangold, reżyser "The Wolverine", pozazdrościł kolegom po fachu i też postanowił – wzorem Singera i Webba – zamieścić w serwisie Twitter zdjęcia z produkcji swojego filmu. (więcej i więcej)

Ogłoszono nominowanych do tegorocznych Saturn Awards. "Avengers" Jossa Whedona powalczy w sześciu kategoriach. "Niesamowity Spider-Man" Marca Webba zgarnął jedną nominację. (więcej)

Reżyser Bryan Singer jeszcze nawet nie wszedł na plan zdjęciowy, ale nie pozwala zapomnieć o realizacji filmu "X-Men: Days of Future Past". Ostatnio wypowiedział się na temat pewnej x-pary, roli Petera Dinklage'a, oraz potencjalnych kolejnych x-filmach. (więcej)

Czym będzie się różnił drugi film o Kapitanie Ameryka od swojego poprzednika? I kogo reżyser "Guardians of the Galaxy" zaprosił do Londynu by pochwalić się postępami produkcji filmu? (więcej)

Matthew Vaughn, reżyser filmów "Kick-Ass" i "X-Men: Pierwsza Klasa", a także producent ich sequelów, zajmie się produkcją kolejnego filmu na podstawie komiksu Marvela. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers fantastic four guardians of the galaxy iron man marvel s.h.i.e.l.d. spider-man wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-