baner

NEWS

- Konkurs

Konkurs na komiks "Praga Gada"


Fundacja Animacja zaprasza do stworzenia komiksu na konkurs. Pula nagród wynosi 3.500 złotych brutto (główna nagroda 2.000 złotych). Prace należy przesyłać do 22 kwietnia 2013 roku. Efektem konkursu będzie wydanie w czerwcu tego roku Antologii Komiksowej "Praga Gada".
Fundacja Animacja zaprasza do stworzenia komiksu na konkurs. Jego efektem będzie wydanie w czerwcu 2013 roku Antologii Komiksowej "Praga Gada".Twój komiks też może się znaleźć w tej Antologii. Wybierz jeden lub kilka epizodów spośród 150 (tą liczbę osiągniemy niebawem), zamieszczonych na stronie www.PragaGada.pl i opracuj je w formie komiksu na minimum 4 planszach. Zaskocz nas, interpretuj z rozmachem, użyj kolorów. Przedstaw niesamowitych, krewkich prażan, pokaż jak sobie radzą w surrealistycznym świecie II wojny światowej lub PRL-u. Koncentruj się na emocjach i osobliwościach praskich.

Przyślij nam swoją pracę wraz z kartą zgłoszenia i skanami i zdobądź nagrodę:
I nagroda – 2000 zł brutto,
II nagroda – 1000 zł brutto,
III nagroda – 500 zł brutto.

Zostań współautorem Antologii, wraz z uznanymi twórcami - panami Truścińskim, Śledzińskim, Gawronkiewiczem, Komardinem i innymi! Jeśli Ci się nie powiedzie, nie łam się, otrzymasz na otarcie łez naszą pięknie wydrukowaną Antologię. Masz czas do 22 kwietnia 2013. Nie zwlekaj! Jednak najpierw bezwzględnie zapoznaj się z regulaminem (PDF 171 kB).
Szczegóły na PragaGada.pl.


[Ystad za PragaGada.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-