baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Blok komiksowy na Pyrkonie 2012


pyrkon2012Już w najbliższy weekend, w dniach 23-25 marca w Poznaniu, odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiego konwentu miłośników fantastyki Pyrkon. W programie imprezy, pośród wielu bloków tematycznych, przewidziany jest również blok komiksowy, który w tym roku będzie wyjątkowo bogaty.
Głównymi komiksowymi gośćmi konwentu będą Grzegorz Rosiński i Michał "Śledziu" Śledziński.

W programie bloku komiksowego przewidziano m.in.:
- spotkania z Grzegorzem Rosińskim, Michałem Śledzińskim, Robertem Sienickim, Pawłem Zychem oraz z twórcami komiksu "Biały orzeł".
- prelekcja "Kim byłby Thorgal bez Kriss de Valnor?" oraz konkurs wiedzy o komiksie Thorgal
- warsztaty prowadzone przez Grzegorza Rosińskiego oraz warsztaty "Mimika - z czym to się je" prowadzone przez Agatę Wawryniuk i Roberta Sienickiego.
- wystawa prac Grzegorza Rosińskiego
- prelekcje "Michał Śledziu Śledziński - charakterystyka stylu", "Legenda się kończy - „The Dark Knight Rises”", "Stephen King na kartach komiksu"
- projekcje Komiksofonów oraz filmu "Comic Book Confidential"

oraz wiele innych.

Szczegółowy plan bloku komiksowego jest dostępny w tym miejscu.

Przez cały czas trwania imprezy dla uczestników dostępna będzie giełda komiksów, książek i innych przedmiotów, na której będzie można odwiedzić stoiska znanych wam firm i sklepów.

Konwent odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wejście od ul. Śniadeckich. Dokładne informacje na temat miejsca i czasu są dostępne tutaj, natomiast kwestie dotyczące akredytacji można poznać w tym miejscu.[Ystad za Informacją prasową]

Tagi

Pyrkon


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-