baner

NEWS

- Galeria

Bler 2 - dodatkowe plansze


bler_2mJeśli ktoś ciągle waha się nad zakupem drugiego "Blera", to być może cztery nowe plansze pozwolą mu podjąć w końcu ostateczną decyzję. Aleja Komiksu patronuje temu albumowi.

Bler #2: Zapomnij o przeszłości

Bler #2: Zapomnij o przeszłości
Scenariusz: Rafał Szłapa
Rysunki: Rafał Szłapa
Data wydania: Październik 2011
Seria: Bler,
Druk: kolorowy
Oprawa: miękka
Format: A4
Stron: 48
Cena: 29,90 zł
Wydawnictwo: Blik Studio
ISBN: 978-83-931632-1-2

Co dzieje się w duszy człowieka, który chce być sumieniem świata? Czy idea superbohaterstwa to przypadkiem nie blaga, tani chwyt propagandowy, za fasadą którego kłębią się najgorsze upiory?

Czasami trudno zdefiniować zło, które trzeba zwalczać. Jeszcze trudniej w tej wojnie dobrać właściwe metody. Kiedy dobro niebezpiecznie zbliża się do granicy, której nie powinno się przekraczać, nikt nie jest bez winy.

Bler przebywa trudną drogę, na końcu której poznaje wszystkie związane ze swoją osobą tajemnice. Czy posiadając tę wiedzę, będzie miał jeszcze chęć założyć kolorowy kostium i kontynuować swoją krucjatę?

[opis wydawcy]

Przykładowe plansze:
Bler #2: Zapomnij o przeszłości Bler #2: Zapomnij o przeszłości Bler #2: Zapomnij o przeszłości Bler #2: Zapomnij o przeszłości Bler #2: Zapomnij o przeszłości Bler #2: Zapomnij o przeszłości Bler #2: Zapomnij o przeszłości
[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-