baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #78 - Defenders


marvelcomicsplW ubiegłym tygodniu Marvel przeprowadził ofensywę promocyjną serii Defenders, która ma zadebiutować w grudniu.

Matt Fraction, któremu zawdzięczamy marvelowe wydarzenie roku - Fear Itself - nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. A właściwie, to dopiero się rozkręca. To on jest scenarzystą Defenders. Serię zilutruje Terry Dodson. (więcej)

Fraction nie zadowolił się rozmową na temat samej serii. Dorzucił swoje trzy grosze w temacie jej bohaterów: Doktora Strange i Nula, Iron Fista i Red She-Hulk, Silver Surfera i Nicka Fury, oraz Namora i Ant-Mana. Na koniec, zaprezentowano zwiastun pierwszego numeru.

Po raz ostatni na łamach kolumny "X-Position" pojawił się scenarzysta X-Men Legacy - Mike Carey. Autor kończy swój siedmioletni run w serii w grudniu. Ale zanim to nastąpi, podzielił się informacjami na temat swojej pracy nad tytułem. (więcej)

W najnowszej odsłonie kolumny "Axel-in-Charge" redaktor naczelny Marvela nie był sam. Dołączył do niego rysownik Ryan Stegman, który zilustruje serię Scarlet Spider napisaną przez Chrisa Yosta. (więcej)

Scenarzyści "Captain America: The First Avenger", Christopher Markus i Stephen McFeely, przy okazji zbliżającej się premiery DVD i Blu-Ray tego filmu, która odbędzie się w ten wtorek, zdradzili kilka informacji o kontynuacji przygód Capa. (więcej)

Gwiazda obrazu "X-Men: Pierwsza Klasa" Vince'a Vaughna, James McAvoy, został zapytany o potencjalną kontynuację filmu. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon captain america defenders marvel spider-man x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-