baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #77 - Zwiastuny zmian


marvelcomicsplWprawdzie w tym tygodniu informowaliśmy już o tym, co Marvel zaprezentował podczas New York Comic Con, ale to i tak nie wszystko, co Dom Pomysłów zaprezentował fanom w mijającym tygodniu.

Wracamy jeszcze na moment do Nowego Jorku. Jeph Loeb, szef Marvel Television, podczas panelu dedykowanego jego wydziałowi podzielił się informacjami o obecnych i nadchodzących projektach osadzonych w serialowym uniwersum Marvela. (więcej)

W najnowszej telekonferencji z serii "Next Big Thing" uczestniczyli scenarzyści Rick Remender, Jeff Parker i Rob Williams, oraz redaktorzy Jeanine Schafer i Steve Wacker. Projekt na tapecie to "Venom Event" (tytuł roboczy). (więcej)

Serwis CBR, przy ogromnym udziale wielbicieli mutantów, przeprowadził wywiad z nowym scenarzystą Generation Hope, Jamesem Asmusem. Fani chcieli wiedzieć, czego mają się spodziewać po nowym autorze i jakie przygody czekają Hope i spółkę. (więcej)

Fear Itself: Battle Scars startuje w listopadzie. Jednym ze scenarzystów projektu, obok Matta Fractiona i Cullena Bunna, jest Chris Yost. On właśnie opowiedział trochę o pracy nad tą serią. (więcej)

Najnowsza odsłona kolumny "Axel-in-Charge" to tak naprawdę zapis rozmowy, jaka została przeprowadzona podczas ubiegłotygodniowego New York Comic-Con. (więcej)

Teaser powiązanej z X-Men historii, o którym wielokrotnie wspominano podczas nowojorskiego konwentu, pojawił się w Sieci. (więcej)

Marvel przygotowuje się do powrotu serii Fantastic Four, akurat na jubileuszowy sześćsetny numer. Przypominamy, że od listopada Fantastyczni będą mieli dwie regularne serie, obie pisane przez Jonathana Hickmana. (więcej)

Zaprezentowano zwiastun historii "The Terrorism Myth", która ma się rozpocząć na łamach Journey into Mystery w styczniu przyszłego roku. Jej autorem jest Kieron Gillen, a ilustracjami zajmie się Rich Elson. Będącą teaserem okładkę narysowała Stephanie Hans. (więcej)

Pojawiły się doniesienia, że stacja Fox nabyła prawa do postaci Franka Castle od należącego do Disneya ABC Studios. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon fantastic four fear itself marvel punisher spider-man thor venom x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-