baner

NEWS

- Film

Wieści filmowe


Komiksy NaEkranie.comTrykot Supermana z Man of Steel na zbliżeniu, Avengers w komplecie na planie, Batman: Rok pierwszy w październiku w Polsce, a scenariusz The Wolverine czekają poprawki.
Warner Bros. opublikowało oficjalne zdjęcie Henry'ego Cavilla jako Supermana z Man of Steel, ale pozostawiło ono jeszcze sporo pytań po sobie. Na część z nich zdają się kryć odpowiedzi najnowsze fotki z planu (Zobacz tutaj).

Produkcja The Avengers przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie po raz pierwszy na planie mogliśmy zobaczyć superbohaterską obsadę niemal w komplecie (Zobacz tutaj). Dzięki fotoreporterom i paparazzi mamy również okazję przyjrzeć się kostiumowi Hawkeye'a, a także nowym wdziankom Kapitana Ameryki i Black Widow (Zobacz tutaj).

Oficjalnych materiałów promujących The Avengers zbyt wiele nie uświadczymy, ale od czasu do czasu ma miejsce jakiś wyciek, a my możemy przyjrzeć się grafikom koncepcyjnym. Tak też było w mijającym tygodniu, kiedy ukazała się grafika z drużyną Avengers, a także concept art Lokiego (Zobacz tutaj).

21 października na polskim rynku ukaże się film animowany Batman: Rok pierwszy, a w internecie zadebiutowały już polska okładka i zwiastun (Zobacz tutaj).

Można nie być fanem Kevina Smitha, ale facet robi sporo dla promocji komiksu i całej jego otoczki. Tym razem zabrał się za program, którego akcja rozgrywać będzie się w jednym z jego sklepów z komiksami, a jego bohaterami będą osoby robiące tam zakupy (Czytaj więcej).

Ciągłe perturbacje nie pomagają realizacji The Wolverine, ale kontynuacja mało udanego filmu z 2009 roku prawdopodobnie ruszy ze zdjęciami w przyszłym roku, a na razie scenariusz poprawi Mark Bomback (Czytaj więcej).

Drugi sezon The Walking Dead wystartuje już 16 października (w Polsce dzień później), specjalnym, 90-minutowym odcinkiem. Później w trakcie zimy 13-epizodowy sezon czeka krótka przerwa (Czytaj więcej).

Powoli prace nad sequelem Red ruszają z kopyta, a Bruce Willis wraz z producentami rozpoczyna poszukiwania kandydata do reżyserii tego tytułu (Czytaj więcej).

Tomáš Luňák postanowił przenieść na język filmu animowanego komiks Alois Nebel, a w internecie pojawił się pełny zwiastun (Zobacz tutaj).

Frank Miller i Robert Rodriguez potrzebują pomocy przy wykończeniu scenariusza Sin City 2, a ich zdaniem najlepszy do tego zadania będzie zdobywca Oskara, William Monahan (Czytaj więcej).

Rządło - KomiksyNaEkranie.com


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-