baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #71 - Czarny Spider-Man


marvelcomicsplNajgłośniejszym newsem ostatnich dni jest tożsamość nowego Spider-Mana w uniwersum Ultimate. Miles Morales wywołał wiele kontrowersji z racji... koloru jego skóry.

Zanim jednak do tego dojdziemy, kilka nowinek sprzed ujawnienia nowego Pajęczaka. W przedostatniej odsłonie "Talk to the Hat" redaktor Marvel Comics - Tom Breevort - powiedział kilka słów m.in. o powieściach graficznych "Season One" i reperkusjach "Fear Itself". (więcej)

Znamy już listę komiksów, jakie Marvel Comics planuje wydać w październiku. (więcej)

Zaprezentowano teaser listopadowego Mighty Thor #8. W tym napisanym przez Matta Fractiona i zilustrowanym przez Pasquala Ferry'ego komiksie ma się pojawić... nowy bóg piorunów? (więcej)

Po dłuższej przerwie urlopowej wraca kolumna "X-Position". A w niej scenarzysta przygód agencji detektywistycznej X-Factor zdradzi co nieco na temat tego, co przygotował dla pisanych przez siebie bohaterów. Oraz o wydarzeniu znanym jako "Schism". (więcej)

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zajawki przedstawiające dwa tytuły - Uncanny X-Men i Wolverine & the X-Men - które ukażą się na rynku po evencie "Schism". Obie grafiki przedstawiają składy poszczególnych drużyn. (więcej)

Po odejściu z The Incredible Hulks, Greg Pak powróci do świata mutantów. Wraz z Mikiem McKonem, który niedawno skończył przygodę z Avengers Academy, zajmą się Astonishing X-Men. (więcej)

W listopadzie ukaże się specjalny, 600 numer serii Fantastic Four. Za jego powstanie odpowiadać będą Jonathan Hickman, Steve Epting, Carmine Di Giandomenico, Leinil Yu oraz Farel Dalrymple. Okładki zaś stworzą John Romita Jr., Joe Quesada i Gabriele Dell'Otto. (więcej)

Najnowsza telefoniczna konferencja z cyklu "Next Big Thing" dotyczyła powrotu Dark Avengers i Normana Osborna. Na pytania dziennikarzy odpowiadali Tom Brevoort i Brian Bendis. (więcej)

I wreszcie przechodzimy do newsa numeru. Historia "Ultimate Fallout", a przede wszystkim nowy Spider-Man przedstawiony na jej łamach, przebiła się do amerykańskich i angielskich mediów, które kochają sensację. (więcej)

Najnowsza odsłona kolumny "Talk to the Hat" ukazała się wyjątkowo nie w weekend, ale i gość jest wyjątkowy. Tom Brevoort zaprosił Sarę Pichelli, artystkę odpowiedzialną za wygląd Milesa Moralesa. (więcej)

W serwisie ComicBookResources wystartowała nowa kolumna, "Axel-in-Charge". Na jej łamach redaktor naczelny Marvela, Axel Alonso, będzie robił to, co dotychczas robił Tom Brevoort w "Talk to the Hat". (więcej)

Co prawda do debiutu "The Amazing Spider-Man" w reżyserii Marca Webba pozostał jeszcze niemal rok, ale Sony Pictures już ogłosiło datę premiery kontynuacji filmu. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers fantastic four marvel spider-man thor wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-