baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Konwent B.A.K.A. w dniach 24-25 września we Wrocławiu


baka-l Jesienią odbędzie się kolejna edycja konwentu B.A.K.A. Y2K11, który poświęcony będzie Japonii - pod wieloma, także komiksowymi, jej aspektami.
"Na konwencie odbędą się zarówno punkty programu poświęcone Japonii jak i fantastyce/RPG. Naszym celem jest przybliżenie uczestnikom różnorakich zagadnień i informacji dotyczących kultury jak i popkultury Kraju Kwitnącej Wiśni, pokazania jej z różnych stron. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową (baka.swat.pl), na której systematycznie pojawiać się będą różnego rodzaju nowe informacje dotyczące spotkania.

Tegoroczna edycja przyjmuje konwencję zombie, zapraszamy wszystkich uczestników do przebierania się za zombie oraz różnego rodzaju siły zombie zwalczające typu wojsko czy uzbrojeni cywile. [...]

Tegoroczna edycja konwentu odbędzie się w Zespole Szkół Nr 18 we Wrocławiu, przy ulicy Młodych Techników 58. Ze względu na wszelkie remonty w naszym mieście oraz wiążące się z nimi częste zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej, informacje o dojeździe z dworca do szkoły podamy na tydzień lub dwa tygodnie przed samym konwentem.

Jednocześnie z dniem dzisiejszym rozpoczynamy zbieranie zgłoszeń od osób chętnych do prowadzenia różnego rodzaju atrakcji na B.A.K.A. Y2K11. Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń pod adres: atrakcje[at]baka.swat.pl w celu uzyskania dalszych informacji. Na zgłoszenia czekamy do pierwszego sierpnia".litejazz_logo
[giera za: organizatorem]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-