baner

NEWS

- Ukazały się

La Masakra na papierze


La_Masakra_okladka_cenzNa tegorocznym Bałtyckim Festiwalu Komiksu swoją premierę miała niezapowiedziana wcześniej publikacja oficyny wydawniczej ATY (odpowiedzialnej między innymi za magazyn Biceps) "La Masakra" autorstwa Maxa Atlanty.
UWAGA: tylko dla dorosłych!

La Masakra

La Masakra
Scenariusz: Max Atlanta
Rysunki: Max Atlanta
Wydanie: I
Data wydania: 25 Czerwiec 2011
Oprawa: miękka
Format: B5
Stron: 24
Cena: 15 zł
Wydawnictwo: ATY
Nakład: 111 egzemplarzy
UWAGA: tylko dla dorosłych!


Miłość. Zbrodnia. Namiętność. Magia. Zdrada. Zwierzęta. Wszystkie to, co każdy chyba zna z codziennych zmagań z rzeczywistością znalazło się w albumie "La Masakra" tegorocznego odkrycia sezonu, Maxa Atlanty! Swoimi jedno planszowymi historiami twórca ten na przemian rozśmiesza do bólu brzucha i wzrusza niczym na najlepszych komediach romantycznych. Na album ten składa się materiał znany z bloga Maxa Atlanty, jak również nowe, nigdzie wcześniej nie publikowane komiksy (sztuk dziewięć) oraz wywiad z tym wartym uwagi twórcą.

Komiks ten był prezentem niespodzianką dla uczestników spotkania z oficyną ATY na Bałtyckim Festiwalu Komiksu - GDAK 2011. Grzegorz Janusz, wielokrotnie nagradzany w Polsce i za granicą komiksowy scenarzysta bez nazwiska uznał tę publikację za komiksowy album roku![Źródło]

Tagi

ATY bałtycki festiwal komiksu 2011


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-