baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #66 - Wrześniowe zapowiedzi


marvelcomicsplJeśli już teraz nie możecie usiedzieć w miejscu zastanawiając się, jakie komiksy Marvel wyda po wakacjach, to nadszedł koniec Waszej męki. Wydawca opublikował plan wydawniczy na wrzesień.

Wszystkie zeszyty, jakie Dom Pomysłów planuje wydać u schyłku lata, można zobaczyć tutaj.

"Fear Itself" spowoduje, że Kapitan Ameryka zacznie pojawiać się regularnie w 2 seriach. Jedną z nich jest Captain America ze zrestartowaną numeracją. Marc Andreyko, współscenarzysta drugiej - Captain America & Bucky - opowiedział o pracy nad tytułem. (więcej)

Spider-Man jest niezwykle zapracowany. Działa w kilku grupach superbohaterskich, chroni mieszkańców Nowego Jorku, jako Peter Parker pracuje w Horizon Labs. Ponadto, musi znaleźć czas dla swojej dziewczyny i rodziny, a tego lata scenarzysta Dan Slott wyśle go na Wyspę Pająków. (więcej)

W październiku wystartuje nowa pięcioodcinkowa miniseria Avengers 1959. Twórcą scenariusza i rysunków będzie Howard Chaykin. Ci, którzy czytali ostatnie numery New Avengers, zapewne wiedzą, czego się po tym projekcie spodziewać. (więcej)

Marvel zaprezentował teaser czwartego numeru Alpha Flight. Wprawdzie numer ma się ukazać dopiero 14 września, ale już teraz można się nim ekscytować. (więcej)

Serwis CBR na łamach kolumny "X-Position" przepytał scenarzystę X-Men: Legacy Mike'a Careya odnośnie powrotu mutantów z uniwersum Age of X oraz jego dalszych planów co do przygód bohaterów serii. (więcej)

Tematem numer 1 najnowszej pogadanki z Tomem Brevoortem w kolumnie "Talk to the Hat" były wydarzenia z Ultimate Spider-Man #160. Na dokładkę wydawca odpowiedział na pytania dotyczące ilości stron, cen i Marvel Digital Comics Unlimited. (więcej)

Don Cheadle, w wywiadzie udzielonym serwisowi Collider.com, powiedział kilka słów o "The Avengers", trzecim "Iron Manie" i jego ew. spin-offie. (więcej)

Pojawiły się nowe grafiki i nowy zwiastun produkcji "Captain America: The First Avenger". (więcej i więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers captain america marvel spider-man x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-