baner

NEWS

- Rozmaitości

Egmont odpowiada


Egmont - logoWydawnictwo Egmont udzieliło odpowiedzi na pytania czytelników zadane na Forum Wydawców Alei Komiksu.


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

endrju -

Też uważam, że w takiej sytuacji zadawanie pytań egmontowi nie ma większego sensu. Egmont i tak wystosuje swój komunikat i finito. Moim zdaniem takie olewcze podejście egmontu do czytelników nie jest fair.
Może jednak egmont przemyśli sprawę i wróci do normalnej formy udzielania odpowiedzi na pytania czytelników. Pinio wierzyć mi się nie chce, że tak duża firma jak egmont nie wie praktycznie nic na temat przyszłości swojego działu komiksowego i tytułów, które są wydawane w ramach KŚK. Nie do końca wiem, o co Ci chodzi Ljc z tym marvelem.

pinio -

Ja to widzę tak:
Wszystkie pytania, które nie zostały wspomniane w odpowiedzi TK można uznać za pytania z odpowiedziami nie i/lub nie wiem.

Andy13 -

ljc pisze:być może czytaliśmy inne odpowiedzi, ale imo te ostatnie są konkretne i zmiana formalna - na odpowiedzi podsumowujące pewną grupę pytań/problemów jest trafiona
być może gdyby frustrowało mnie, że Egmont nie będzie wydawał Marvela, to bym też psioczył, że odpowiedzi do dupy...

oj, chyba nie jest trafiona. na większość pytań nie ma odpowiedzi. jeżeli tak to ma dalej wyglądać, to nie ma sensu zadawać pytań w ogóle. Egmont raz na jakiś czas wyda swój komunikat z którego nic nie wynika i wyjdzie na to samo.
no i co ma brak Marvela do sposobu odpowiedzi? Marvel wydaje u nas Mucha i to w miarę dużo ostatnio.

ljc -

być może czytaliśmy inne odpowiedzi, ale imo te ostatnie są konkretne i zmiana formalna - na odpowiedzi podsumowujące pewną grupę pytań/problemów jest trafiona
być może gdyby frustrowało mnie, że Egmont nie będzie wydawał Marvela, to bym też psioczył, że odpowiedzi do dupy...

endrju -

Ironie dlaczego mam nie komentować ich odpowiedzi, skoro jestem czytelnikiem komiksów egmontu i zwyczajnie denerwuje mnie ich stosunek do nas odbiorców komiksu. Ok rozumiem mają jakieś kłopoty, ale dlaczego nie traktują nas poważnie. Ktoś tu napisał, że Pan Tomasz nie wie wielu rzeczy i dlatego odpowiedzi egmontu wyglądają tak jak wyglądają. Nie wierzę jednak, że egmont nie wie praktycznie nic na temat przyszłości tytułów, które wydaje. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie sytuacji, w której egmont jako wielka firma nie wie nic na temat przyszłości swojego działu komiksowego. Co szkodzi egmontowi powrócić do starej formuły udzielania odpowiedzi. Takie olewcze, zbiorcze komunikaty szkodzą wizerunkowi egmontu jako poważnego wydawcy.

Iron -

endrju pisze:To egmont mógłby w ogóle nie odpowiadać, bo szkoda czasu na te wypociny.

Za to Ty mógłbyś nie komentować ich odpowiedzi, bo też szkoda czasu na te komentarze. Naprawdę, tak trudno zrozumieć niektóre rzeczy? Musisz wypisywać farmazony?

endrju -

To egmont mógłby w ogóle nie odpowiadać, bo szkoda czasu na te wypociny.

voydd -

No coz, skoro nie znaja odpowiedzi to nie odpowiadaja:)

endrju -

Ja to nie wiem, kto doradził egmontowi tego rodzaju beznadziejną formę odpowiedzi. W tych odpowiedziach pojawiły sie może ze dwa konkrety, totalna żenada.

Rzezbiarz.wg -

Na pytanie czy Largo Winch jest ostatecznie zamknięty czy jednak tylko wstrzymany to chyba T.K. mógłby odpowiedzieć ...

Rzezbiarz.wg -

Też mi odpowiedzi...