baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #65 - Rozłam u mutantów


marvelcomicsplNajważniejszą informacją ubiegłego tygodnia wydaje się być ogłoszenie, co czeka mutantów w wyniku rozpoczynającego się właśnie eventu "Schism". Nastroje wśród X-Manów znów się spolaryzują.

Marvel ujawnił, że po zakończeniu eventu "Schism" wystartują dwie nowe serie o mutantach: Wolverine and the X-Men oraz zrestartowany Uncanny X-Men. (więcej)

W najnowszej odsłonie kolumny "X-Position" czytelnicy przepytali obecną scenarzystkę X-23 o jej pracę nad serią i o dalsze losy głównej bohaterki tytułu. (więcej)

W tym tygodniu kolumna "Talk to the Hat" to przede wszystkim wgląd za kulisy powstawania nowych i restartu starych serii. Zaprezentowano też pokaźną dawkę grafiki. (więcej)

We wrześniu seria o byłym monarsze Wakandy ulegnie znacznym zmianom. Black Panther stanie się najbardziej niebezpiecznym człowiekiem... a przynajmniej tak te zmiany promuje Marvel. (więcej)

Pojawiło się 10 nowych zdjęć prosto z nadchodzącego hitu: "Captain America: Pierwsze starcie". Wśród nich Red Skull, Bucky, Arnim Zola, a także sam tytułowy bohater. (więcej)

Pojawił się pierwszy promo plakat dotyczący przyszłorocznego hitu Marvel Studios - "Avengers". (więcej)

Promocja najnowszego serialu z linii anime nabiera rozpędu. Zaprezentowano dwa teasery i projekty najważniejszych postaci z "Blade Anime". (więcej)

Pojawiły się pierwsze informacje dotyczące wydania Blu-Ray i DVD filmu o Nordyckim Bogu Piorunów - "Thor". (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers black panther blade captain america marvel schism thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-