baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #64 - Koniec "Uncanny X-Men"


marvelcomicsplCzy Marvel zakończyłby tytuł, który nieźle się sprzedaje i ma już ponad pół tysiąca numerów na liczniku? A do tego jest flagową serią o mutantach? W tym tygodniu poznaliśmy odpowiedź na to niedorzeczne pytanie.

Schizma wśród X-Men, pokolenie młodych mutantów na pierwszym planie, zakończenie Astonishing Spider-Man & Wolverine. Te oraz inne tematy były poruszane na łamach "X-Position", którego głównym bohaterem był nie kto inny, jak Jason Aaron, główny architekt "Schism". (więcej)

W ubiegły weekend w Charlotte odbył się HeroesCon. Nie mogło na nim zabraknąć Marvela i "wydarzenia roku", jak wydawca promuje "Fear Itself". O evencie opowiadał jego architekt, Matt Fraction. (więcej)

Z okazji niedawnej premiery filmu o swoich przygodach, Thor jest teraz "na czasie". Dlatego, podczas HeroesCon pozwolono scenarzystom, od których zależy los gromowładnego, na pogawędkę z konwentowiczami. Rzeczeni scenarzyści to Matt Fraction, Jonathan Hickman i Roger Langridge. (więcej)

Kiedy w Marvelu postanowiono, że będą dwie serie poświęcone nordyckiemu zakątkowi Marvela, jedna z nich została w rękach Matta Fractiona. Propozycję napisania drugiej dostał Kieron Gillen, który już wcześniej napisał 11 numerów Thora po odejściu JM Straczynskiego. Ile zeszytów Journey Into Mystery zaplanował? (więcej)

Autor historii "First to Last", która ukazuje się obecnie na łamach serii X-Men postanowił odpowiedzieć na kilka pytań czytelników. Gościem najnowszej kolumny "X-Position" był Chris Yost. (więcej)

Tej jesieni Człowiek Bez Strachu zostanie nowym członkiem... Nowych Mścicieli. Wszystko to za sprawą twórcy ich najnowszych przygód - Briana Michaela Bendisa. Oto, co scenarzysta miał na ten temat do powiedzenia. (więcej)

Mimo zamknięcia serii z przygodami Spider-Girl, bohaterka ta weźmie udział w wielkim pajęczym wydarzeniu tego lata, jakim będzie "Spider-Island". W ramach tego projektu, Anya Corazon otrzyma własną miniserię napisaną przez Paula Tobina, a narysowaną przez Pepe Larraza. (więcej)

Przez ostatnie 12 dni Marvel prezentował na swojej strony postaci, które odegrają ważną rolę w Vengeance, rozpoczynającej się w lipcu miniserii autorstwa Joe'go Caseya i Nicka Dragotty. Czy znaleźli się na tej liście wasi ulubieńcy? (więcej)

W tym tygodniu Tom Brevoort zapełnił kolumnę "Talk to the Hat" komentarzami nt. końca Uncanny X-Men, wydarzeń Fear Itself #3 i... konkurencji. (więcej)

W Los Angeles odbyła się największa impreza związaną z branżą gier komputerowych - E3. Wśród setek wystawców nie mogło zabraknąć firmy Activision, która promowała najnowszą grę o mutantach: "X-Men: Destiny", oraz "Spider-Man: Edge of Time". (więcej i więcej)

Podczas tegorocznej imprezy E3 nie tylko firma Activision promowała swoje najnowsze produkcje. Nie mogło zabraknąć również SEGI oraz jej gry z Kapitanem Ameryką w roli głównej. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers daredevil fear itself marvel spider-girl spider-man thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-