NEWS

- Ukazały się

Wilq #17: Podaj Macieju


WilqUkazał się nowy album z serii "Wilq Superbohater, pt. "Podaj Macieju".

Wilq #17: Podaj Macieju

Wilq #17: Podaj Macieju
Scenariusz: Bartosz Minkiewicz, Tomasz Minkiewicz
Rysunki: Bartosz Minkiewicz
Wydanie: I
Data wydania: Czerwiec 2011
Seria: Wilq,
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Cena: 15,75 zł
Wydawnictwo: BM Vision

Co byś zrobił, gdybyś znalazł się na stadionie, na którym w każdej chwili może eksplodować bomba? Co byś zrobił, gdybyś po przyjściu do pracy zastał czekającego tam na ciebie zabójcę? A gdyby z innego wymiaru nawiedził cię duch Piasta Kołodzieja? Ciekawe co uczyniłbyś stając oko w oko, w oko, w oko i w oko z superłotrem, hipopotamem, agentką FBI i artystką performerką? Powiem ci co byś zrobił. Nic byś nie zrobił! Bo jesteś niedorajdą, bez pojęcia o futbolu, bez umiejętności latania, bez obycia w świecie dżungli wielkiego miasta, a gołego hipopotama to najwyżej na zdjęciu w portfelu u starego widziałeś. I dlatego Wilq musi robić wszystko za ciebie.

Dlatego kup najnowszy numer komiksu Wilq Superbohater pt.: "Podaj Macieju" i poczytaj w zacisznym, przytulnym pokoiku jak wygląda prawdziwe życie na opolskich ulicach. I ciesz się, że nikt nie podtyka ci pod twarz brudnego GPSa, nie trzeszczy reklamówką przy uchu i nie rzuca pod nogi kilkudziesięciu gliniarzy przebranych za prostytutki. Po prostu ciesz się, że żyjesz.

występują:

Wilq
Alc-man
Entombet
Mikołaj
Komisarz Gondor
Dr Wyspa
D. Drogba
A. Ferguson
S. Kalou

i gościnnie
Bartosz Minkiewicz i Tomasz Minkiewicz jako Pepitko i Perlato

[opis wydawcy]


[Karol Wiśniewski za profilem Wilq na Facebooku]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

Quithe -

Przecież możesz sobie sprowadzić ;)

charlie_cherry -

Coraz rzadziej bywam w Polsce, ale gdy wychodzi nowy Wilq to zawsze żałuję, że mnie tam nie ma, by móc sobie go przeczytać.