NEWS

- Ukazały się

Pozdrowienia z Serbii - plansze


Centrala Przykładowe plansze z komiksu "Pozdrowienia z Serbii. Dziennik komiksowy z czasów konfliktu w Serbii" autorstwa Aleksandara Zografa.

Pozdrowienia z Serbii. Dziennik komiksowy z czasów konfliktu w Serbii

Pozdrowienia z Serbii. Dziennik komiksowy z czasów konfliktu w Serbii
Scenariusz: Aleksandar Zograf
Rysunki: Aleksandar Zograf
Data wydania: 4 Czerwiec 2011
Oprawa: miękka
Format: B5
Stron: 184
Cena: 42 zł
Wydawnictwo: Centrala
ISBN: 978-83-932072-2-0
pozycja z serii "Biblioteka Centrali"

Zograf jako autor wybitnego dzieła Pozdrowienia z Serbii (Regards from Serbia), opisał wydarzenia związane z wojną domową w byłej Jugosławii w komiksie. Komiks Zografa ma formę dziennika, tworzonego bezpośrednio w czasie wojny, opisującego ją jednak z mało znanej perspektywy - codziennego życia serbskiej ludności w czasie nalotów sił NATO, załamania się więzi międzyludzkich, apatii i problemów aprowizacyjnych.

[opis wydawcy]

Przykładowe plansze:
Pozdrowienia z Serbii. Dziennik komiksowy z czasów konfliktu w Serbii Pozdrowienia z Serbii. Dziennik komiksowy z czasów konfliktu w Serbii Pozdrowienia z Serbii. Dziennik komiksowy z czasów konfliktu w Serbii Pozdrowienia z Serbii. Dziennik komiksowy z czasów konfliktu w Serbii Pozdrowienia z Serbii. Dziennik komiksowy z czasów konfliktu w Serbii Pozdrowienia z Serbii. Dziennik komiksowy z czasów konfliktu w Serbii Pozdrowienia z Serbii. Dziennik komiksowy z czasów konfliktu w Serbii Pozdrowienia z Serbii. Dziennik komiksowy z czasów konfliktu w Serbii Pozdrowienia z Serbii. Dziennik komiksowy z czasów konfliktu w Serbii

[ljc, giera]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-