reklama baner reklama

Nowe Teksty

Samotność buca
Panic o "Wilsonie"
Wyrzuty sumienia Franka C.
Kleszcz o "Bloodshot: Odrodzenie #01: Kolorado"
Generyczność frankofona
Tymczyński o "Lady S #08: Racja stanu"
Okładka miesiąca: luty 2019
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Dokąd zmierzamy, panie Vaughan?
Sus o 3. i 4. tomie "Paper Girls"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

  • Rumia Comic Con 2019
  • Miejsce: Rumia, Stacja Kultura - Biblioteka Rumia, Starowiejska 2
    Kiedy: 2019-03-02

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Film

Wieści filmowe


Komiksy NaEkranie.comPierwsze plakaty i zwiastun kinowego Tintina, zdjęcie Bane'a z The Dark Knight Rises, anulowanie seriali Wonder Woman i Locke & Key, a także Tom Cruise w Oblivion.
Doczekaliśmy się pierwszych fragmentów Tintina w reżyserii Stevena Spielberga - opublikowano teaser trailer filmu (Zobacz tutaj). Można również zobaczyć pierwsze plakaty (Zobacz tutaj).

W trakcie ostatnich tygodni zaprezentowano aż dwa zwiastuny Green Lantern i to całkiem sporo się od siebie różniące. Można je zobaczyć tutaj i tutaj.

Dopiero co wystartowała produkcja The Dark Knight Rises, a Nolan i spółka już nam zafundowali pierwszą niespodziankę w postaci zdjęcia Toma Hardy'ego jako przeciwnika Batmana - Bane'a (Zobacz tutaj).

Tom Cruise wystąpi w głównej roli w adaptacji Oblivion, której produkcja rozpocznie się w październiku pod okiem reżysera Josepha Kosinskiego (Czytaj więcej).

Hiszpański reżyser Nacho Vigalondo podejmie się ekranizacji komiksu Marka Millara i Leinila Yu - Supercrooks (Czytaj więcej).

Do premiery X-Men: First Class pozostały niecałe dwa tygodnie, więc kampania promocyjna mocno przyspiesza na ostatniej prostej. Codziennie ukazują się jakieś spoty telewizyjne, a czasami również interesujące klipy. Pierwszy przedstawia Charlesa Xaviera w akcji, drugi prezentuje możliwości Beasta, a trzeci to spotkanie Hanka z Mystique. Opublikowano także ponad 40 zdjęć z filmu (Zobacz tutaj).

Maj nie okazał się szczęśliwym miesiącem dla serialów na podstawie komiksów - po dwóch sezonach anulowano Human Target (Czytaj więcej), a piloty Locke & Key i Wonder Woman nawet nie doczekają się emisji pilota (Czytaj więcej).

F. Gary Gray wyznaczony został do reżyserii adaptacji The Last Days Of American Crime, w którym to filmie zobaczymy gwiazdę Avatara, Sama Worthingtona. Zdjęcia mają ruszyć na jesień tego roku (Czytaj więcej).

Reżyser trylogii Men in Black, Barry Sonnenfeld w nieznanej przyszłości nakręci film na podstawie najnowszego komiksu Granta Morrisona, Dominion: Dinosaurs Versus Aliens (Czytaj więcej).

Rządło - KomiksyNaEkranie.com


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-