baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #56 - Na filmowo


MarvelComics.plUbiegły tydzień to przede wszystkim intensyfikacja akcji promocyjnych filmów (i gier video) "Thor" i "Kapitan Ameryka". Na poletku komiksowym zaś zaserwowano kilka zaległych nowinek z C2E2 oraz zapowiedzi komiksów mających ukazać się w czerwcu.

Oprócz wiadomości dotyczących nowych serii z Daredevilem, Punisherem i Ghost Riderem, konwent w Chicago przyniósł również ciekawą informację dla fanów duetu Brian Michael Bendis i Mark Bagley. Okazuje się, iż ci dwaj twórcy, tworzący kiedyś wspólnie serię Ultimate Spider-Man, ponownie połączą swe siły przy projekcie zatytułowanym Brilliant, co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Błyskotliwi". (więcej)

Po pięciu latach tworzenia przygód zielonego twardziela, scenarzysta Greg Pak kończy swoją pracę nad serią Incredible Hulk. W wywiadzie, podczas konwentu w Chicago, opowiedział o wrażeniach, jakie mu towarzyszyły oraz rzucił trochę światła na swoje ostatnie numery. (więcej)

Po co X-Force udają się do świata Age of Apocalypse? Dlaczego nie ma wśród nich Archangela? Co z wyprawą mają wspólnego Dark Beast i Sabretooth? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielił w Chicago scenarzysta Rick Remender. (więcej)

Podczas zakończonego w ubiegłym tygodniu Chicago Comics and Entertainment Expo Joe Quesada udzielił wywiadu serwisowi CBR. Mówił m.in. o kreskówce "New Avengers" i wynikach sprzedaży serii Amazing Spider-Man. (więcej)

Opublikowano zapowiedzi komiksów z terminem wydawniczym wyznaczonym na czerwiec 2011. (więcej)

Marvel nie przestaje nas zasypywać materiałami promocyjnymi nadchodzącego "Thora". Tym razem zaprezentował sześć plakatów (plus jeden skierowany do kin IMAX) i jedno zdjęcie. (więcej i więcej)

Pojawiła się lista utworów, jakie znajdą się na płycie ze ścieżką dźwiękową z "Thora". Część tytułów zdradza, co zobaczymy w filmie. (więcej)

Już jest! Pierwszy zwiastun filmu o Pierwszym Mścicielu w HD – "Kapitan Ameryka: Pierwszy Mściciel"! (więcej)

Pojawiły się biosy postaci występujących w prequelu "X-Men". Ponadto, na pytania fanów odpowiedział jest Nicholas Hoult, który w "First Class" wcieli się w Beasta. (więcej i więcej)

Rozpoczęły się zdjęcia do największej produkcji Marvel Studios – "Avengers". (więcej)

Niezbyt dobra wiadomość dotarła do fanów Człowieka Pająka za pośrednictwem Twittera Marvel Comics. Z wpisu możemy się dowiedzieć, że przygotowywany nowy serial animowany bazujący na popularnej serii komiksowej Ultimate Spider-Man nie trafi na ekrany naszych telewizorów w tym roku, lecz dopiero na początku 2012. (więcej)

SEGA wcześniej pokazała jak ich najnowsza gra z gromowładnym prezentuje się na słabszej konsoli Nintendo Wii. Podczas specjalnego spotkania, które odbyło się w ostatni weekend w San Francisco, firma zaprezentowała jak "Thor: God of Thunder" będzie wyglądał na mocniejszych Xbox 360 i Playstation 3. (więcej)

Podczas tego samego spotkania z prasą, poza Thorem nie mogło również zabraknąć ich najnowszej gry z Kapitanem Ameryką w roli głównej. (więcej)

Firmy Silicon Knights oraz Activision, w specjalnym wywiadzie dla serwisów internetowych UGO i 1UP, opowiedziały trochę o swojej najnowszej wspólnej produkcji z mutantami w roli głównej – "X-Men: Destiny". (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon captain america hulk marvel spider-man thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-