baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #54 - Wysyp tie-inów "Fear Itself"


MarvelComics.plW ubiegłym tygodniu Marvel zaczął publikować informacje o tie-inach do eventu tego roku, "Fear Itself". Gdzieś w tle odbył się Emerald City ComiCon.

Będą to Avengers Academy #15, Thunderbolts #158, Fear Itself: Deadpool, oraz Fear Itself: Black Widow.

Najnowszy teaser eventu "Fear Itself" nie zadaje już pytania, kto jest godzien. Tym razem lakonicznie stwierdza: "Żelazo pęka. Żołnierze upadają. Bogowie giną." (więcej)

Jeśli uważaliście, że Marvel do czasu startu "Fear Itself" będzie trzymał zarys fabuły w tajemnicy, to nie powinniście grać w totka. W piątek Matt Fraction wspomagany przez Toma Brevoorta, zdradził kilka istotnych informacji. (więcej)

W najnowszej odsłonie Year of the X-Men głównymi prowadzącymi byli Mike Carey i Nick Lowe. Architekt eventu "Age of X" opowiedział co nieco o swojej pracy i o przyszłych planach odnośnie serii. (więcej)

Krótko acz treściwie. Mistrz PAD o swoim tytule: X-Factor na łamach najnowszej kolumny "X-Position". (więcej)

Amazing Fantasy #15, czyli pierwszy komiks, w którym pojawił się Spider-Man, stał się właśnie najdroższym komiksem wydanym przez Marvela. (więcej)

Na panelu nazwanym "Architekci Marvela" podczas Emerald City ComiCon nie mogło zabraknąć scenarzystów, którzy w tym roku będą mieli największy wpływ na to komiksowe uniwersum. Byli to Brian Michael Bendis, Matt Fraction, Ed Brubaker i Jonathan Hickman. Zabrakło tylko Jasona Aarona, zebranym musiała wystarczyć narysowana na kartce karykatura. (więcej)

Panel Marvel's Pint O' C.B. na Emerald City ComicCon, który prowadził C. B. Cebulski, skupił się na odpowiedziach na pytania fanów skierowane do twórców komiksów. Oprócz wyżej wymienionego na spotkaniu obecni byli Ed Brubaker, Lauren Sankovitch, Brian Michael Bendis, Matt Fraction oraz Jonathan Hickman. (więcej)

Na panelu zatytułowanym "Next Big Thing", który odbył się w niedzielę podczas Emerald City ComiCon, stawili się C.B. Cebulski, Brian Michael Bendis, Paul Tobin, Lauren Sankovitch, Jeff Parker i Nick Spencer. Na dużo pytań nie udzielono odpowiedzi, ale i tak zebrało się kilka ciekawostek. (więcej)

W najnowszej odsłonie kolumny "Talk to the Hat" Tom Brevoort zdarł sobie gardło (lub opuszki palców), mówiąc o przeszłości i teraźniejszości rynku komiksowego. (więcej)

Co jakiś czas jakiś serwis dostarcza nam informację jaką to kolejną ekranizację planuje Marvel Studios. Tym razem padło na "Inhumans". (więcej)

Według serwisu CBM Ray Stevenson rozmawia z Marvelem w sprawie podpisania kontraktu na zagranie po raz kolejny Punishera. (więcej)

Pojawiły się trzy nowe plakaty do kolejnej ekranizacji przygód mutantów. Tak jak poprzednio przedstawiają one młodego Charlesa i Erica. Dwa z nich wyglądają jakby były dziełami fanów, jednak zapewniamy, że pochodzą z oficjalnej strony filmu na Facebooku. (więcej)

Pojawiły się nowe zdjęcia do animacji produkowanej przez Lionsgate: "Thor: Tales of Asgard". (więcej)

Poza pełnometrażowymi: kinowym i animowanym filmami o Thorze Marvel zaprezentuje nam także czteroczęściowy mini-serial "Thor & Loki: Blood Brothers". W sieci pojawił się jego zwiastun. (więcej)

Od dawna zapowiadane DLC do "Marvel vs. Capcom 3" zawierające dwójkę nowych zawodników - Jill Valentine i Shuma-Gorath, już wkrótce pojawi się gotowe do pobrania na Xbox Marketplace i Playstation Network. Z tej okazji firma Capcom przygotowała specjalne filmy prezentujące nowe postaci w akcji. (więcej)

Główni producenci Michael Cohl i Jeremiasz J. Harris poinformowali, że został rozbudowany zespół kreatywny musicalu "Spider-Man: Turn Off The Dark". Będzie realizował on plan wprowadzenia istotnych zmian do produkcji. (więcej)

Plebiscyt "Vixens Vertigo" organizowany przez redakcję Avalon marvelcomics.pl, wyszedł w fazę półfinałów. Zapraszamy do typowania finalistek. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers fear itself marvel punisher spider-man thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-