baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #50 - Wysyp filmowych zwiastunów


MarvelComics.plOkrągła 50-ta odsłona naszej kolumny zbiera informacje z ostatnich 2 tygodni. A było co zbierać. Zadowoleni powinni być zarówno fani marvelowych komiksów, jak i ich adaptacji.

W zgodzie z maksymą, że "mniej znaczy więcej", Marvel opublikował enigmatyczny teaser. Poza czerwcową datą nie wiadomo praktycznie niczego... (więcej)

Od czasu ogłoszenia startu nowej serii z Venomem w roli głównej, tożsamość nowego nosiciela była jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic w Domu Pomysłów. Teraz scenarzyści Rick Remender i Dan Slott oraz redaktor Steve Wacker otworzyli drzwi Domu i wypuścili tą tajemnicę na światło dzienne. (więcej)

Scenarzysta serii Punisher MAX, Jason Aaron, udzielił paru informacji na temat pisanego przez siebie komiksu. (więcej)

Nowo mianowany starszy wydawca wszystkich tytułów ze świata X-Men zagościł w kolumnie "X-Position". Nick Lowe udzielił kilku interesujących odpowiedzi na pytania o przyszłość poszczególnych tytułów i postaci. (więcej)

Na łamach tej samej kolumny Marjorie Liu i Daniel Way ogłosili, że Daken: Dark Wolverine #9 będzie ostatnim napisanym przez nich numerem tej serii. (więcej)

Alternatywna rzeczywistość, mutanci zaszczuci przez ludzkość i próba obrony homo superior przed homo sapiens. Te i inne rewelacje szykuje nam Mike Carey, główny architekt eventu pod wiele mówiącym tytułem Age of X. (więcej)

Prezentujemy ubiegłotygodniową odsłonę kolumny "Talk to the Hat", w której Tom Brevoort odpowiadał na pytania fanów. (więcej)

W najnowszej zaś odsłonie tej kolumny, to m.in. wgląd w "Fear Itself", oraz zapowiedź kolejnego x-eventu. (więcej)

Pod koniec marca światło dzienne ujrzy nowe dziecko Jonathana Hickmana i Steve'a Eptinga pod tajemniczo brzmiącym tytułem FF. Co się pod nim kryje? (więcej)

Nowa seria Moon Knight autorstwa Briana Bendisa i Aleksa Maleeva ma zadebiutować w maju. Tymczasem ujawniono kilka informacji na jej temat. (więcej)

Zapowiedziano jeden z tie-inów eventu "Fear Itself". Miniseria Fear Itself: Youth on Revolt zostanie stworzona przez Seana McKeevera i Mike'a Nortona. Będzie miała sześć numerów. (więcej)

Nowinki filmowe rozpoczynamy od prawdziwej bomby. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "X-Men: First Class". (więcej)

Podczas przerwy reklamowej w amerykańskim widowisku Super Bowl, zaprezentowano pierwszy oficjalny teaser filmu "Captain America: The First Avenger". (więcej)

Tego samego wieczora zaprezentowano też nowy telewizyjny teaser filmu "Thor". (więcej)

Mimo, że do kin nie zawitał jeszcze "Pierwszy Mściciel", serwis CBM poinformował, że Marvel Studios podpisało już kontrakt na napisanie scenariusza kontynuacji. (więcej)

Pojawiły się nowe zdjęcia z niezatytułowanego rebootu "Spider-Mana". (więcej)

Kiedy została ogłoszona decyzja o tym, że Irfan Khan zagra bohatera o nazwisku Van Atter, pojawiły się spekulacje, że być może w nowym filmie o Spider-Manie wcieli się on w Proto-Goblina. (więcej)

Samuel L. Jackson w talk show "Late Night with Jimmy Fallon" stwierdził niedawno, że grany przez niego Nick Fury dostanie kobietę-pomocnika. Jak się okazuje, będzie to Maria Hill, a najbliżej jej zagrania jest Cobie Smulders. Spekuluje się też na temat obecności w filmie postaci Ms. Marvel. (więcej i więcej)

Zdjęcia do "The Avengers" rozpoczną się za około dwa miesiące. Do tego czasu najprawdopodobniej przeczytamy plotki o występie w tym filmie wszystkich bohaterów, do których licencji nie sprzedało Marvel Studios. O kim plotki mówią tym razem? (więcej)

Capcom wraz z firmą Marvel mają długą tradycję, by jako głównego przeciwnika w grach obsadzać potężnych zawodników. Był już Onslaught, Apocalypse, Thanos, czy też stworzony specjalnie do gry Abyss. Najnowsza odsłona gry "Marvel vs. Capcom 3" nie będzie pod tym względem wyjątkiem, a podtytuł "Fate of Two Worlds" zobowiązuje, by był to ktoś naprawdę wyjątkowy. (więcej)

Plebiscyt "Vixens Vertigo" organizowany przez redakcję Avalon marvelcomics.pl, wyszedł z fazy eliminacji. Zapraszamy do typowania zwyciężczyń pierwszej tury. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers captain america fantastic four marvel moon knight punisher spider-man thor wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-