baner

NEWS

- Rozmaitości

Szansa na Laleczki z autografem


LaleczkiMaciej Pałka - autor wydanego na MFKiG komiksu "Laleczki" (nakładem Wydawnictwa Roberta Zaręby) - umożliwia osobom które nie mogły odwiedzić Festiwalu w Łodzi zdobycie egzemplarza komiksu z autografem i rysunkiem.
Chętni mogą mieć komiks z autografem już za 22 złote (17 zł + 5 zł koszt wysyłki).
Dla osób które zainteresowane byłyby oryginalnymi planszami, autor również przygotował ciekawą propozycję.
Wszelkie informacje znajdują się na blogu http://maciejpalkasklep.blogspot.com/


Strefa Komiksu #15: Laleczki


Strefa Komiksu #15: LaleczkiScenariusz: Maciej Pałka, Bartosz Sztybor, Daniel Gizicki, Ireneusz Mazurek
Rysunki: Maciej Pałka
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 165x240 mm
Stron: 68
Wydawnictwo: Wydawnictwo Roberta Zaręby
Data wydania: październik 2010

Ziemia została spustoszona przez straszliwy kataklizm, który w pień wybił większość ludzkości. Szczęśliwcy, którym udało się przeżyć, schronili się w futurystycznych miastach lewitujących nad powierzchnią, a inni, którzy mieli mniej szczęścia zamienili się w bezmyślnych mutantów. Resztki ludzkości kryją się jeszcze w niedbale skleconych domostwach, gdzie odpierają ataki zniekształconych ofiar promieniowania. Na popiołach starej, odradza się nowa, zdegenerowana cywilizacja. Brutalny świat rządzony prawem silniejszego, w którym ludzkie mięso stanowi podstawę diety, a najlepszą rozrywkę stanowi wyuzdany, sadomasochistyczny seks. (Z recenzji Kuby Oleksaka na www.kolorowezeszyty.pl)

Pod szyldem "Strefy Komiksu" podczas MFKiG 2010 pojawi się reedycja wydanego w 2005 roku splatterpunkowego albumu Macieja Pałki. Oryginalny materiał został zremasterowany i uzupełniony 27 stronami dodatkowego materiału i nową okładką.


Przykładowe plansze:
Strefa Komiksu #15: Laleczki Strefa Komiksu #15: Laleczki Strefa Komiksu #15: Laleczki Strefa Komiksu #15: Laleczki Strefa Komiksu #15: Laleczki
[Ystad za blogiem autora]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

Robert Zaręba -

Ystadzie, każdy ma prawo do swoich małych radości.
beken_da cieszy brak „Laleczek” w CK, a mnie np. fakt, że żadne superbohaterskie gówno nie poniewiera się po kioskach, dzięki czemu jest w nich więcej miejsca na proszki do prania, płyny do mycia naczyń i wiele innych, pożytecznych rzeczy.
Ystadzie, tak mało ostatnio w komiksowym grajdołku cieszy, więc nie psuj nikomu zabawy.

Ystad -

vision2001 pisze:A dlaczego?


Bo użytkownik beken_d należy do ludzi którzy uważają że ich racja jest najmojsza. A jemu Laleczki się najprawdopodobniej nie podobają. Tzn nie podobają mu się przykładowe kadry, bo komiksu na 100% nie czytał, ale uwielbia ferować wyroki nie znając całości sprawy/komiksu.

Uwielbiam takich ludzi od najmojszej racji :) zawsze mnie nieźle rozbawią :)

vision2001 -

A dlaczego?

beken_d -

Moze to i lepiej...

vision2001 -

A "Laleczek" w CK nie ma (chyba, że coś się zmieniło na przestrzeni ostatnich kilku dni...).