baner

NEWS

- Rozmaitości

Chcesz mieć "Blera" z autografem?


Bler_z_autografemWychodząc naprzeciw społecznym potrzebom, wydawca pierwszej części komiksu Bler, który miał premierę na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier, umożliwia zakup komiksu Bler, bezpośrednio od jego twórcy, wydawcy i wydawnictwa Blik Studio jednocześnie.
Dodatkową zachętą być może będą odręczne rysunki w ramach promocji przygotowane do każdego ze sprzedawanych tą drogą albumów. Obrazki są nieco mniejsze od rysowanych na Festiwalu (żeby nikt, kto jechał m.in. po "Blera" na MFKiG nie poczuł się gorszy). Rysunki są sygnowane nazwiskiem autora i datą.

Jak złożyć zamówienie? Sprawa jest niezwykle prosta:

1a. Robimy przelew 35 zeta – 29.90 pln ( cena albumu) + 5.10 Pln ( koszty przesyłki) na konto którego dane znajdziecie tutaj.


W okienku do tłumaczenia o co chodzi (w moim banku nazywa się „tytułem”) piszemy swój adres, maila lub telefon kontaktowy oraz ile egzemplarzy komiksu chcemy. Dodatkowo prosimy o umieszczenie dopisku BLER – Zakup,

1b. Opcjonalnie, jeśli jesteśmy bez konta, a bardzo chcemy poznać się z Blerem, możemy zwykłym przekazem wysłać 35 plnów na ten sam adres - również dostępny w tym miejscu.

2. Po tym wszystkim jeśli zostało nam jeszcze trochę czasu i siły, na adres bler[at]szlapa.com można przesłać informację, że zamówiliśmy komiks i jeszcze raz potwierdzić nasz adres, maila, telefon kontaktowy na wypadek wystąpienia jakichkolwiek komplikacji.

Przykładowa wizualizacja


UWAGA! Promocja ograniczona!

[Ystad za Bler Blogiem]

Tagi

bler


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-