baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #23 - Spider-Man Reaktywacja


MarvelComics.plDla fanów komiksów Marvela ubiegły tydzień nie był zbyt emocjonujący. Za to miłośnicy filmowych adaptacji dowiedzieli się, kto będzie dźwigał na swoich barkach zreaktywowaną przez Sony serię "Spider-Man".

Andrew Garfield został nowym Człowiekiem-Pająkiem. Poszukiwania odtwórcy Petera Parkera trwały okrutnie długo. Wreszcie Sony oraz reżyser dopięli swego i znaleźli idealnego (ich zdaniem) kandydata. (więcej)

Do eventu "Chaos War "pozostało jeszcze sporo czasu, a już powoli zaczyna się robić szum informacyjny. Autorzy zapewniają, że wydarzenie będzie znacznie większe niż to się wszystkim na pierwszy rzut oka wydaje. (więcej)

Po dłuższej przerwie redaktor naczelny Marvela Joe Quesada wraca na łamy autorskiej kolumny portalu CBR. Tym razem, by podyskutować przede wszystkim o modelu cyfrowej dystrybucji komiksów. (więcej)

Na swoim forum Mark Millar napisał, że zabrał się za pisanie sequela do historii "Old Man Logan", która odniosła duży sukces w zeszłym roku, sprzedając się bardzo dobrze, średnio 120-tysiecy egzemplarzy każdego numeru. (więcej)

Dom Pomysłów zaprezentował, w jaki sposób celebrować będzie w sierpniu w ramach inicjatywy "Women of Marvel". Wybrane tytuły dostaną alternatywne okładki z ramką narysowaną przez Stuarta Immonena i pokolorowaną przez Laurę Martin. (więcej)

Z okazji nadchodzącego Halloween, Marvel zaprezentował cztery wampirze warianty okładek do komiksów, które ukazać się mają w październiku. (więcej)

Wydawca opublikował dwa teasery Uncanny X-Men #526, którym towarzyszy hasło "New Generation of Hope". (więcej)

Poznaliśmy komiksy, które mają ukazać się we wrześniu tego roku. (więcej)

Marvel zadecydował skopiować kroki DC Comics i powołał dywizję odpowiedzialną za rynek telewizyjny. Szefem tego segmentu został Jeph Loeb, któremu podlegać będą między innymi animacje i seriale. (więcej)

Z pozostałych srebrno-ekranowych nowinek dowiedzieć się można m.in. że Edgar Wright znowu wspomniał o "Ant-Manie", oraz że pojawiła się kolejna plotka odnośnie "X-Men: First Class". (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon marvel spider-man x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-