baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #22 - Dla każdego coś miłego


MarvelComics.plW ubiegłym tygodniu Dom Pomysłów nie faworyzował fanów żadnego z zakątków swego uniwersum.

Marvel ogłosił, iż kolejnym kosmicznym eventem będzie Chaos War. W październiku ma go wystartować pięcioczęściowa miniseria, za którą odpowiedzialni będą dobrze znani z przygód Incredible Herculesa Greg Pak, Fred Van Lente oraz Khoi Pham. (więcej)

W ramach cotygodniowej kolumny X-Position, serwis CBR tym razem "przechwycił" autorów nowych przygód Dakena i X-23, które mają ukazać się we wrześniu - Daniela Waya i Marjorie Liu. (więcej)

Marvel postanowił zakończyć wydawanie serii z córką Petera Parkera z alternatywnej rzeczywistości. Ukaże się natomiast pojedynczy zeszyt o sugestywnie brzmiącym tytule - Spider-Girl: The End. (więcej)

W te wakacje w ramach X-Men: Curse of the Mutants, weseli mutanci zmierzą się z krwiopijcami. Oczywiście podczas starcia z wampirami nie mogło zabraknąć naczelnego marvelowego wroga Nosferatu – Blade'a. (więcej)

Brian Michael Bendis wypowiedział się na temat przyszłości swoich serii z imprintu Ultimate Comics, czyli Ultimate Comics Spider-Man i Ultimate Comics Mystery. (więcej)

Stan Lee wielokrotnie podkreślał, że Dr Strange ma ogromne możliwości i będzie kolejnym bohaterem, który trafi na duży ekran. Jego słowa zdają się potwierdzać, gdyż zatrudniono scenarzystów mających przyszykować najlepszą z możliwych fabuł. (więcej)

Potwierdzono udział kolejnej postaci w "X-Men: First Class". Będzie nią Beast, a wcieli się w niego Benjamin Walker. (więcej)

Maichael Fassbender miał do wyboru dwa Marvelowskie projekty. Mógł wcielić się w przeciwnika odmłodzonego Spider-Mana lub sportretować Erika Lehnsherra w "X-Men: First Class". Ostatecznie Fassbender postawił na Magneto i w tej właśnie roli ujrzymy go już w przyszłym roku. (więcej)

Pojawiły się słuchy, iż długo oczekiwany i opóźniany broadwayowski musical o Spider-Manie może w końcu doczekać się realizacji. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, pod koniec roku będzie można zobaczyć śpiewającego i tańczącego Człowieka-Pająka. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon blade marvel spider-man x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-