Nowe Teksty

Szaleniec z Oskarem
Pawełek o filmie "Joker"
Paulina Christa: Żeby pamięć o dziadku nie zaginęła
rozmowa z Pauliną Christą, prezesem Fundacji „Kreska” im. Janusza Christy
Coś się kończy, coś się zaczyna
Tymoteusz Wronka o "Łasuch #03"
Danie w sosie słodko-gorzkim
Wronka o "Chew #12: Czarna polewka"
Pewnego razu w kinie
Pawełek o filmie "Pewnego razu... w Hollywood"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Film

Wieści filmowe


Komiksy NaEkranie.comW ostatnim tygodniu nie brakowało wiadomości na temat przyszłych adaptacji komiksowych. Najważniejsze z nich znajdziecie w rozwinięciu newsa.
Joe Johnston wyjawił, że w The First Avenger: Captain America zobaczymy The Invaders, którzy sporo czasu spędzą na ekranie tego filmu. (Czytaj więcej)

David Goyer nie pracuje już przy serialu FlashForward, więc ma dużo czasu na inne projekty. Wśród nich powinno znaleźć się miejsce na scenariusz kolejnego Batmana. (Czytaj więcej)

Kolejne znane nazwisko w obsadzie Green Lantern. Tym razem dołączył do niej Tim Robbins, który wcieli się w postać ojca Hectora Hammonda (granego przez Petera Saarsgarda). (Czytaj więcej)

Według ostatnich wieści na temat nowego filmu o Supermanie, nadzór i mentorską opiekę nad tym projektem sprawować ma Christopher Nolan. (Czytaj więcej)

Stan Lee spotkał się z Edgarem Wrightem, który powoli wraca do przygotowań nad przeniesieniem na wielki ekran przygód Ant-Mana (Czytaj więcej)

Można było się tego spodziewać - nowego Spider-Mana będzie można zobaczyć w 3D. Kiedy? 3 lipca 2012 roku. (Czytaj więcej)

The Losers Amerykanie zobaczą nie w kwietniu, a dopiero 4 czerwca. Oznacza to, że studio mocno wierzy w tę produkcję. (Czytaj więcej)

Formalności stało się zadość i Kick-Ass otrzymał kategorię R od MPAA. (Czytaj więcej)

Najpierw dowiedzieliśmy się, że zdjęcia do pilotażowego odcinka Żywych Trupów rozpoczną się w maju (Czytaj więcej), a następnie pojawiły się trzy nazwiska aktorów, którzy podobno biorą udział w castingu do roli Ricka Grimesa. (Czytaj więcej)

Od wczoraj można oglądać statuetkę zbroi Mark VI, którą Tony Stark wykorzysta w Iron Manie 2. (Czytaj więcej)

Rządło - KomiksyNaEkranie.com


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-