baner

NEWS

- Zapowiedzi

Plany wydawnicze Taurus Media na 2010 rok


taurus_M_logo Wydawnictwo Taurus Media ujawniło na Forum Wydawców swoje plany na 2010 rok. Możemy spodziewać się między innymi kolejnych tomów "Żywych trupów" i "Torpedo" oraz nowej serii Tony'ego Sandovala.
W 2010 roku ukażą się:
  • trzy kolejne tomy serii "Żywe Trupy". Przewidywane daty publikacji to luty, czerwiec i listopad. Część dziewiąta zatytułowana "Tu pozostaniemy" będzie kosztować 40 zł.

  • dwa kolejne tomy serii "Torpedo". Dalszych przygód tytułowego gangstera można spodziewać się w marcu (cena 45 zł.) i październiku.

  • dwa tomy nowej serii "Nocturno" autorstwa Tony'ego Sandovala ("Trup i sofa"). Pierwsza część jest zaplanowana na maj, druga dopiero na przyszły rok.

  • dwa komiksy autorstwa Jasona. Pierwszym z nich będzie "Ostatni muszkieter" (maj). Tytuł drugiej pozycji nie jest jeszcze znany, ale komiks powinien ukazać się w listopadzie.

  • na kwiecień zaplanowano publikację komiksu "Niczego nie ruszać".

  • czwarty i ostatni tom serii "Borgia" powinien ukazać się w grudniu.

  • Druga i trzecia część "Hectora Umbry" zostanie wydana jako jeden album - wstępna data wydania to sierpień 2010.Okładki oryginalnych wydań można zobaczyć na stronie wydawcy.

[ljc]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

vision2001 -

Tylko, że gdy przeczytałem ASB&R to po prostu zacząłem żałować wydania kasy na ten komiks... Podobnie przedstawia się sprawa z "Batman i syn". Uważam, że znane nazwiska mogą być receptą na sukces komercyjny. Ale co z tego jeśli wydawane są u nas cienkie historie, za które trzeba dać dużą kasę.

Co do zapowiedzi jak na razie zainteresowany jestem wyłącznie Torpedo.

Barhadad -

Ponoć ostatnio komiksy superbohaterskie sprzedają się nieco lepiej (zaskakująco dobra recepcja "All Star Batman i Robin" oraz "Marvels"). Toteż kto wie ... Moze herosi znów wrócą do łask nad Wisłą ...

strz1 -

Predzej, czy pozniej Mucha ma wydac New Avengers. To bardzo fajne superhero. Moze bedzie Iron Man, a takto chyba pojedyncze rzeczy. Jesli nie to nie ma innych perspektyw, ale i za bardzo ich nie bylo (chyba ze liczyc pojedyncze tomy Batmana z Egmontu)

ragman -

Racja, "Trupy" zawsze mile widziane, oprócz nich z komiksów wydawanych w Polsce czytam tylko Baśnie i trochę przygody Constantine'a. Do niedawna czytałem też Y i Authority...ale cóż... Nadal czekam na ciekawe superhero - może Mucha się obudzi(i tak za drogo !xd).

Cello -

O fajnie, że aż trzy tomy "Żywych Trupów" :)