baner

NEWS

- Film

Wieści filmowe


Komiksy NaEkranie.comW ostatnich dniach pojawiło się wiele wiadomości na temat przyszłych adaptacji komiksowych, najważniejsze z nich znajdziecie w rozwinięciu newsa.
Producent Anthony Bregman ujawnił pierwsze szczegóły na temat planowanej adaptacji komiksu Too Cool To Be Forgotten. (Czytaj więcej)

Francuskie studio BUF Compagnie będzie odpowiadać za efekty wizualne w Thorze Kennetha Branagha. (Czytaj więcej)

Jeśli już powstanie film na bazie komiksów Sgt. Rock od DC, to jego akcja będzie osadzona w przyszłości. (Czytaj więcej)

Wraz z premierą animacji Planet Hulk ujawniona została zapowiedź kolejnego filmu animowanego od Marvela - Thor: Tales Of Asgard. (Czytaj więcej)

Logan Lerman, którego wkrótce będzie można podziwiać na ekranach kin za sprawą filmu Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna, jako pierwszy wyznał, że prowadził wstępne rozmowy z Sony na temat zostania nowym Peterem Parkerem/Spider-Manem. Oczywiście o konkretach nie mogło być mowy. (Czytaj więcej)

Premiera Priest przesunięta została z sierpnia na styczeń 2011 roku. Wszystko po to, aby zrobić konwersję do 3D. (Czytaj więcej)

Mark Millar podzielił się pierwszymi szczegółami na temat historii w Wanted 2. (Czytaj więcej)

Fox chce nakręcić nowy film o Daredevilu i w związku z tym zatrudnili już scenarzystę - Davida Scarpę. (Czytaj więcej)

Jeffrey Blitz i Sean Welch wyprodukują film dokumentalny o historii DC Comics, we współpracy z samym wydawnictwem. (Czytaj więcej)

Cowboys & Aliens zawita do kin 29 lipca 2011 roku. Reżyserem jest Jon Favreau, a na ekranie zobaczymy Daniela Craiga i Olivię Wilde. (Czytaj więcej)

Joe Johnston udzielił bardzo obszernych informacji na temat The First Avenger: Captain America. Jeśli chodzi o te najważniejsze, to w filmie pojawi się Red Skull, a aktora, który wcieli się w Kapitana Amerykę poznamy prawdopodobnie do 1 marca. (Czytaj więcej)

Rządło - KomiksyNaEkranie.com


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-