baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #7 - Avengers Reaktywacja


MarvelComics.plUbiegły tydzień minął na prezentacji składu Mścicieli w reaktywowanej w maju serii Avengers.

Wypuszczono 5 narysowanych przez Johna Romitę Jra teaserów. Znajdują się na nich kolejno Captain America, Spider-Woman, Iron-Man, Hawkeye i Thor.

Zaprezentowano też drugi teaser Heroic Age. W porównaniu z poprzednim, daje pewne wyobrażenie, na jakich postaciach zdecydował skupić się wydawca. (więcej)

Nie zapomniano o mutantach. Marvel wypuścił kolejny teaser autorstwa Daniela Acuny promujący zbliżający się X-Event Second Coming, tym razem z pewnym rudzielcem w roli głównej. (więcej)

Marvel zdecydował się ujawnić, jacy twórcy odpowiadać będą za pięć kwietniowych one-shotów Siege. Chociaż fabularnie ich punktem wspólnym będzie jedynie fakt, że wszystkie rozgrywają się podczas tego eventu, to ich okładki autorstwa Marko Djurdjevica stworzą jedną, gigantyczną kompozycję. (więcej)

Brytyjski scenarzysta i rysownik, Brendan McCarthy, znany przede wszystkim ze swojej współpracy z Peterem Milliganem, napisze i narysuje trzyczęściową miniserię z Człowiekiem Pająkiem i Doktorem Strangem w roli głównej, zatytułowaną Spider-Man: Fever. Pierwszy numer powinien ukazać się w sprzedaży w kwietniu tego roku. (więcej)

Daniel Way i Marjorie Liu, scenarzyści odpowiedzialni za Dark Wolverine, odpowiadali na pytania fanów na łamach kolumny "X-Position" serwisu CBR. (więcej)

Znamy już majowe zapowiedzi komiksów Marvela. Koniec Siege i początek Heroic Age pozwalają sądzić, że będzie się działo. (więcej)

Zaprezentowano kolejny plakat i kolejny zwiastun debiutującego w kwietniu "Kick-Ass". (więcej)

Wśród filmowych plotek prym wiodła tym razem będąca w przygotowaniu ekranizacja "Avengers". (więcej)

Redakcja serwisu Avalon marvelcomics.pl rozpoczęła rundę eliminacyjną plebiscytu "Ladies League”. Zapraszamy do głosowania na ulubione heroiny występujące na łamach komiksów Domu Pomysłów. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers captain america heroic age kick-ass marvel second coming siege spider-man wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-