baner

NEWS

- Rozmaitości

Komiks w nowym magazynie Egmontu


Egmont - logoWydawnictwo Egmont startuje z nowym pismem skierowanym do nastolatek. Jego tytuł to "Back to Black. Czarne jest czarne". Znajdzie się w nim miejsce również dla komiksu.
Poniżej informacja prasowa wydawcy (fragment o komiksie został wytłuszczony):

Awangardowy dwumiesięcznik "Back to Black. Czarne jest czarne" przygotowano z myślą o wyjątkowych nastolatkach, prawdziwych indywidualistkach, które nie znalazły dla siebie odpowiedniego tytułu wśród wielu różowych magazynów utrzymanych w nurcie pop-kultury. Utrzymany w mrocznej konwencji tytuł pokaże najnowsze trendy związane ze światem fantasy, muzyką alternatywną, gotycką modą, i horrorami. "Back to Black" nie jest związany z żadną szczególną ideologią, prezentuje tematy idące pod prąd kulturze masowej. Dostarcza jednak wszystkich tych informacji, których nastolatki są ciekawe – jest w nim szkoła rysunku, wizażu, bazar prezentujący modę, ale wszystko w stylu… "Back to Black"! Tradycyjnie też na łamach pisma można przeczytać najnowsze informacje o popularnych aktorach, filmach i książkach ze świata fantasy, a także zebrać plakaty. Fani historii komiksowych będą mieli okazję poznać przygody Nemi – mieszkającej w Oslo dziewczyny, która chodzi własnymi ścieżkami. Bohaterka tej opowieści pracuje dorywczo w różnych miejscach, ubiera się prawie wyłącznie na czarno, uwielbia czekoladę, smoki i Władcę Pierścieni. Jest twarda, samodzielna i nie lubi schematów, nie boi się wyróżniać. Nemi zrobiłaby wszystko dla swojej przyjaciółki – Cyjan. NEMI można lubić albo nie, ale nikomu nie jest obojętna!

Back_to_black_okladka


Tytuł: "Back to Black. Czarne jest czarne"
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Grupa docelowa: 13+
Cena: 9,90 PLN
Format: 208x273mm
Objętość: 32+ 4 okładki
Premiera: 21.01.2010
Redaktor prowadzący: Agnieszka Wielądek


[PKP za wydawnictwem Egmont Polska]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

charlie_cherry -

Pomyślałbym że mamy 1 kwietnia, gdyby nie to, że to na serio. Szkoda że tak daleko mam do kiosku, bo bym z chęcią nabył ten tytuł - ma zadatki na najśmieszniejszy magazyn roku.


strz1 -

Ehmm to naprawde? Tak naprawde naprawde? :)) Hmm to ja sprobuje byc hmm powazny i hmm jak na gazetke 32 stronicowa to cena jest mocno hmm wygorowana.

Dembol -

Widzę chłopaki, że jesteście naprawdę wyjątkowymi nastoletnimi indywidualistkami skoro tak zaintrygował was ten magazyn.

Bad Wolf -

No czytam te tytuły z okładki i dla mnie SZAŁ! A ty Dembol witaj w klubie. ;)

Ystad -

ja pewnie kupię. Bo zawsze intrygowało mnie czy jestem czarny czy różowy....

kendo -

Ave Satan! Sanctus Dominus!:D

janostaw -

Te paski komiksowe drukują w Anglii m.in. w darmowej gazetce "Metro" rozdawanej za free w autobusach.
Dziennik ten skierowany jest do ogółu nie tylko do 13-latek.

PKP -

Wiedziałem, że ta informacja zrobi furorę, ale nie miałem pojęcia, iż stanie się newsem miesiąca (roku??). Dla tych, którym nie w smak wysoka cena, dodatkowe info: do magazynu dołączony będzie prezent w postaci... gotyckiej rękawiczki!

Ystad -

kurfa! to muszę wziąć dwie sztuki magazynu żeby mieć parę rękawiczek !

charlie_cherry -

To prezenty będą? Redaktorzy będą mieli nie lada wyzwanie - do każdego numeru wymyślić jakiś czarny/gotycki gadżet.

beken_d -

Podejrzewam ze dla klienteli tego magazynu zamiast rekawiczek lepiej byloby dac jointy.

Rzenio -

E, tam... wyzwanie. Do każdego numery po jednym ćwieku - po stu numerach do ostatniego jako bonus kawałek skajowego paska:)

vision2001 -

Spokojnie - jak dodadzą rękawiczki to tylko lewe od pary ;)
Poza tym to chyba nie ćwieki, ale będą dołączać rzemyki, haczyki a na koniec rękojeść - z serii zrób to sama: pejcz pątniczy. A w ostatnim numerze dodadzą worek pątniczy czy cóś... ;)

ljc -

też uważam, że będą dwie lewe :)

btw: vision a co Ty taki dobrze zorientowany jesteś? :P

vision2001 -

Wiesz - brałem udział w projekcie ;) Odrzucili mój pomysł dodawania żyletek do pierwszego numeru... Z obawy, że drugi numer już nie zejdzie. ;)

ljc -

hehehehe

Rzenio -

No dobra, żartowałem z tymi ćwiekami - ma być mini ołtarzyk do czarnej mszy w 666 elementach.

Shadowmage -

ZUO! :)
Rękawiczka musi być jedna, bo noszenie dwóch jest obciachowe!

Dembol -

Mam nadzieje, że rękawiczka będzie z cekinami. Zawsze chciałem być jak Michael.

qwerty -

to ma byc ten ich nowy "tajemniczy" projekt komiksowy???
ehhhhhh. dobrze, ze chociaz was to bawi ja to sie ostro wqrwilem

charlie_cherry -

Qwerty - nie klnij, nawet w zamaskowanej formie (tak, to upomnienie). Mam dla ciebie jednak dobrą wiadomość - to nie jest nowy magazyn komiksowy Egmontu. Właściwy magazyn opisany jest tutaj: http://komiks.nast.pl/nowosci/11677/Fan ... zasopismo/

qwerty -

no sory za moj francuski ale naprawde sie zdenerwowalem, ale teraz mi ulzylo. nie wiem jak przegapilem tamtego newsa. dzieki za info.