reklama baner reklama
baner

NEWS

- Zapowiedzi

''Anime+''- zawartość


Premiera Anime+ coraz bliżej. Pora więc uchylić nieco rabka tajemnicy, co do zawartości pierwszego numeru. Jak zapewne zauważycie, gazeta została podzielona na kilka części, tworzacych stałe działy. Nie oznacza to jednak, że tak zostanie na zawsze - jest to pierwszy numer, wszystkie Wasze wnioski weźmiemy pod uwagę przy projektowaniu kolejnych.

Okładkę pierwszego Anime+ zdobi wizerunek bohaterki Gunslinger Girl, anime które już w tym miesiącu zostanie wydane w Polsce. W związku z tym wydarzeniem, dwie strony z działu poświęconego anime, przeznaczyliśmy na recenzję tego tytułu. Dział ten, nastepując po czterech stronach newsów ze świata japońskiej animacji, zajmuje prawie 20 stron, na których oprócz tradycyjnych recenzji znajdziecie całkiem nową w formie rubrykę "Siedmiu Samurajów". Macie dość tego, że zawsze recenzja konczy się słowami "Polecam"? Przecież nie każde anime jest warte poświęconemu mu czasu. Zebraliśmy 7 osób o różnych gustach, kazda dostała swoje "pięc minut". Do tego dobraliśmy dziewięć różnych tytułów anime i... Zobaczcie co mają do powiedzenia na ich temat.
Pierwszą część działu anime oraz kolorowe strony czasopisma, zamykają plakaty.

Dwukolorowe strony wykorzystane zostały głównie na mangę. Znajdą się tu recenzje, ale też krótki przegląd nowości wydanych na rynku i erotic corner, który zdążył już obrosnąć w legendy. Zaraz po nim przeczytacie krótki wstęp do komiksu Priest i będziecie mogli zagłębić się w tę historię, na całe 32 strony.

Dział muzyczny tworzy Klub Gier Muzycznych, wieści ze świata J-Music oraz recenzje soundtracków z anime. Zaraz potem znajdziecie lekcję japońskiego, w łatwej formie do wycięcia i kolekcjonowania.
Coś do czytania? Prosze bardzo, trzy książki, które od całkiem niedawna dostępne są na naszym rynku oraz to, co michio obiecał: felietony! HydePark, czyli napisz i wyslij do nas, to strona poświęcona dla Was. Chcesz coś napisac, masz pomysł, przemyślenia - wyślij do nas, my to opublikujemy. Kolejne strony to nastepca słynnego Head in jar oraz całkowita nowość z Kraju Kwitnącej Wiśni. Dwukolorowe strony zajmie dział poświęcony temu, co ciekawego można znaleźć w sieci.

Drugą część kolorową otwierają plakaty i różowy dział "Top 5 Japanese Krejz". Na kolejnych stronach w "Japan Gaijin Gaido" przeczytacie opowieści z Japonii, doświadczone na własnej skórze oraz o filmach nie tylko japońskich - Asian Cinema/Pogranicza. Bywacie na konwentach i nie wiecie co kupić? Specjalnie dla Was przegląd najfajniejszych gadżetów dla fana. Na koniec zostawiliśmy dla Was galerię, ale nie taką zwyczajną. I krótką zapowiedź kolejnego odcinka.. to znaczy numeru.

Zapraszamy do kiosków już w piątek.
uwagi, wnioski, konstruktywna krytyka i cała reszta przyjmujemy na animeplus@phoenix.pl.

[Agata Rabska]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-