reklama baner reklama
baner

NEWS

- Zapowiedzi

'' .hack//Bransoleta Zmierzchu'' - przykładowe plansze


Wydawnictwo JPF przedstawiło przykładowe plansze z zapowiadanego na przyszły tydzień pierwszego tomu 3-tomowej serii .hack//Bransoleta Zmierzchu autorstwa Rei Izumi (rysunki) i Tatsuya Hamazaki (scenariusz). Klikajcie tutaj.
W rozwinięciu newsa - bliższa informacja o komiksie.

Witajcie w "The WORLD", najbardziej zaawansowanej grze online jaka do tej pory powstała. Tutaj możesz być kimkolwiek zechcesz, przeżyć swoje przygody, a jeśli nie zabraknie przyjaciół i determinacji - możesz nawet zostać bohaterem! Czternastoletni bliźniacy - Shugo i Rena właśnie wygrali konkurs i dzięki temu będą mogli wcielić się w legendarne awatary - "Kite" i "Black Rose". Uzbrojeni w potężną "Bransoletę Kite'a" muszą odkryć dlaczego podstępne potwory infekują "The WORLD" i stać się legendą .hackersów.

".hack" jest multimedialnym zjawiskiem niespotykanym do tej pory. W Japonii wydany został jednocześnie jako seria gier na Playstation 2, dwa osobne filmy animowane i seria komiksów, a wszystkie wydania ukrywają w sobie części łamigłówki tworzącej jedną, skomplikowaną i tajemniczą całość. Pierwszą serię animowaną można oglądać na Cartoon Network, gry są na szczytach list przebojów, czas więc na serię komiksową! Oprócz niesamowitych przygód spodobają się Wam również postaci, które zaprojektował sam Sadamoto Yoshiyuki, rysownik znany z prac nad Neon Genesis Evangelion.

W pierwszym tomie: Staromodne gry RPG (zwane też fabularnymi) przeżywają swój renesans w Internecie. Bliźniaki Rena i Shugo to dwoje gimnazjalistów, którzy wkraczają w wirtualny świat "The WORLD" jako gracze pierwszego poziomu. Bohater, w którego wcielił się Shugo ginie, ale tym samym zostaje przeniesiony na inny poziom, gdzie tajemnicza Aura wręcza mu Bransoletę Kite'a. Shugo musi dowiedzieć się kim jest Aura i dlaczego przekazała mu tę potężną broń chroniącą rodzeństwo przed osobliwymi postaciami "The WORLD".

[JPF]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-