reklama baner reklama
baner

Konkurs

Wyjątkowy "Sandman" za recenzję

Rozpoczęto: 2006-11-28 15:00:00
Zakończenie i losowanie: 2006-12-12 23:59:00

"Panie Łaskawe" nie miały wiele szczęścia wkraczając na nasz rynek. Premierę przekładano, non stop pojawiały się nowe problemy, a czytelnicy musieli czekać miesiąc, zanim komiks trafił wreszcie do sprzedaży.

Świadomi prób, na jakie wystawiona została cierpliwość wielbicieli twórczości Gaimana przygotowaliśmy konkurs, w którym wygrać można jeden z czterech egzemplarzy albumu, o którym mowa powyżej. Ale nie chodzi tu o zwykłą, poprawioną edycję, o nie - a o wycofane ze sprzedaży tomy, w których część stron wydrukowana została w czerni i bieli...

Czy chcesz przekonać się, jak smakuje Sandman w unikalnej mieszance kolorów? Nic prostszego! Napisz dla nas recenzję wybranego komiksu który ukazał się na rynku polskim, a który do tej pory nie został zrecenzowany na łamach Alei (praca nie mogła być wcześniej publikowana). Przyślij na adres yaqza@aleja-komiksu.pl i....czekaj cierpliwie.

Cztery najlepsze prace nagrodzone zostaną albumami komiksowymi "Sandman: Panie Łaskawe cz.1" i opublikowane na łamach serwisu. Zastrzegamy sobie także prawo do publikacji wybranych recenzji spoza kręgu zwycięzców.

Konkurs trwa do dnia 12. grudnia 2006 r.

Zapraszamy!

Lista zwycięzców: "Sandman: Panie Łaskawe" cz. 1

Czwarty album, ze względu na brak jednoznacznie satysfakcjonujacej pracy, przesunięty zostanie do kolejnego konkursu.