reklama baner reklama
baner

Konkurs

Lucky Luke

Rozpoczęto: 2005-02-04 13:00:00
Zakończenie i losowanie: 2005-02-14 13:00:00

Konkurs będzie trwał od 4 do 14 lutego 2005 roku. Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy udzielić poprawnej odpowiedzi na wszystkie przedstawione poniżej pytania konkursowe. W przypadku gdyby nie pojawiła się wystarczająca liczba prawidłowych odpowiedzi zwycięzcy wyłonieni zostaną spośród tych, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi na jak najwięcej pytań.

Wśród laureatów konkursu zostaną rozlosowane zestwy ufundowane przez Monolith Films- dystrybutora filmu Lucky Luke (obszerne informacje- po kliknięciu tutaj). Wygrać można jeden z trzech zestawów- w skład każdego z nich wchodz album komiksowy Lucky Luke: Kanion Apaczów oraz koszulka filmowa.

Lista laureatów zostanie opublikowana po 14 lutego 2005 roku na łamach naszego serwisu, nagrody zaś zostaną przesłane do zwycięzców pocztą zaraz po ogłoszeniu u nas.
Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Aleja Komiksu w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Aleja Komiksu (www.aleja-komiksu.pl).

Konkurs zakończył się 2005-02-14 13:00:00. Poniżej lista zwycięzców i odpowiedzi na pytania.

Lista zwycięzców:
Mariusz Sówka, Bytom
Katarzyna Guziałek, Poznań
Adela Kielak, Mrozy

Poprawne odpowiedzi
1. Ilu braci liczy gang Daltonów?
a) 1
b) 2
c) 3
d) 4

2. Jakie wydawnictwo wydaje obecnie przygody Lucky Luke'a w Polsce?
a) Mandragora
b) Egmont
c) Axel Springer
d) Kasen

3. Jak nazywa się rumak Lucky Luke'a?
a) Jolly Jumper
b) Bucefał
c) Siwek
d) Matthew