reklama baner reklama
baner

Komiks

Scientia Occulta

Scientia Occulta

Scenariusz: Robert Sienicki
Rysunki: Łukasz Okólski
Ilustracja: Ramon K. Perez, Michał Śledziński, Artur Sadłos, Maciej Pałka, Konrad Okoński, Karol Kalinowski, Maciej Łazowski, Robert Adler, Robert Sienicki, Błażej Kurowski
Wydanie: I
Data wydania: Kwiecień 2011
Druk: czarno-biały
Oprawa: twarda
Format: 220 x 165 mm
Stron: 124
Cena: 49 zł
Wydawnictwo: Mroja Press
ISBN: 978-83-61081-86-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Ludzie zawsze pożądali wiedzy. Zjawiska nadnaturalne fascynowały ich i jednocześnie przerażały. Ale nie zostawiały nikogo obojętnym…
Kate Cooper nie ma najlepszego dnia. Odnalezienie zagubionej małej dziewczynki kończy się porażką, a jej brat rozpływa się w powietrzu na jej oczach. Na dodatek jedyna wskazówka prowadzi do Claytona Howarda - ulicznego magika, który wprowadza ją w świat o istnieniu którego nie miała pojęcia. Świat pełen magii i tajemnic.
Scientia Occulta to fantastyczna komedia kryminalna napisana przez Roberta Sienickiego ("The Movie") i narysowana przez Łukasza Okólskiego ("Kolektyw").

Łukasz Okólski – (rysunki) – Urodzony w listopadzie 1989. Student międzynarodowych stosunków gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Największy farciarz polskiej sceny komiksowej i jeden z wyższych wzrostem. Rysuje głównie komiksy i jako, że nie ma artystycznego wykształcenia panicznie boi się wypominania mu braków technicznych i takich tam. Z Robertem współpracuje również nad serią Recours, publikowaną w magazynie „Kolektyw”. Miłośnik koszykówki, zagranicznych seriali i całonocnych posiedzeń przy konsoli. W wolnych chwilach macha flowerstickiem na krakowskim rynku.

Robert Sienicki - (scenariusz) – Urodzony w lipcu 1987. Niedoszły nauczyciel angielskiego, obecnie freelancuje ze swojego mieszkania we Wrocławiu. Kinomaniak i scenarzysta komiksowy z zamiłowania. Współtwórca popkulturowego podcastu/audycji Schwing! oraz redaktor magazynu Kolektyw. Wieczory dzieli pomiędzy pisaniem scenariuszy do komiksów Recours, Scientia Occulta i Rycerz Janek, a oglądaniem monstrualnej ilości filmów. Wrażenia z nich opisuje w trwającym od 2006 roku serialu komiksowym The Movie. W wolnych chwilach traci czas na patrzeniu się na swoją kolekcję dvd.

[opis wydawcy]

Galerie

Scientia Occulta Scientia Occulta Scientia Occulta Scientia Occulta Scientia Occulta

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-