baner

Komiks

Malutki Lisek i Wielki Dzik #08: Trzy słowa

Malutki Lisek i Wielki Dzik #08: Trzy słowa

Scenariusz: Berenika Kołomycka
Rysunki: Berenika Kołomycka
Wydanie: I
Data wydania: 28 Wrzesień 2022
Seria: Malutki Lisek i Wielki Dzik, Konkurs im. Janusza Christy
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 215x290 mm
Stron: 48
Cena: 34,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328166066
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Z końcem lipca dni są długie i ciepłe. Mieszkańcy lisiej dolinki przesypiają ten leniwy czas w cieniu drzew lub w chłodnych zakamarkach swoich norek. Wszyscy czekają na przyjemny wieczorny wietrzyk lub orzeźwiający deszcz… no prawie wszyscy, bo Mała Ryjówka nie może usiedzieć w miejscu i szuka przygody. A jak wiadomo przygody nie zawsze są bezpieczne i spokojne… Ósmy tom uwielbianej przez najmłodszych czytelników serii o przesympatycznych zwierzątkach z dolinki. Pierwszy tom cyklu został nagrodzony w „Konkursie im. Janusza Christy na komiks dla dzieci”.

Autorką komiksu jest Berenika Kołomycka, graficzka, ilustratorka i projektantka. Stworzyła rysunki do albumów „Wykolejeniec” (scen. Grzegorz Janusz) i „Tej nocy dzika paprotka” (scen. Marzena Sowa). W 2011 roku za krótki komiks „O psie, który czuł się człowiekiem” zdobyła, wraz ze scenarzystą Michałem Narożnikiem, Nagrodę Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

Galerie

Malutki Lisek i Wielki Dzik #08: Trzy słowa Malutki Lisek i Wielki Dzik #08: Trzy słowa Malutki Lisek i Wielki Dzik #08: Trzy słowa

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-