Komiks

Opętani miłością

Opętani miłością

Scenariusz: Napata
Rysunki: Napata
Wydanie: I
Data wydania: Kwiecień 2020
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka, obwoluta
Format: 140x195 mm
Stron: 212
Cena: 34,99 zł
Wydawnictwo: Akuma
ISBN: 9788395677007
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
„Opętani miłością” są niezwykłą, pięknie narysowaną mangą hentai. To dziesięć historii o ludziach, którzy zatracili się w miłości bez reszty! Choć pochodzą z różnych warstw społecznych, dzieli ich wiek i doświadczenie, a życie niejednokrotnie poddało ich ciężkim próbom, nie przestają kochać. A, jak wiadomo, gdzie płoną uczucia, pojawia się pożądanie! Czytelniku, jeśli szukasz dawki humoru okraszonego pięknie ilustrowaną nagością, jest to tytuł dla Ciebie! Nieważne, czy zwracasz uwagę na fabułę, czy na warstwę graficzną – „Opętani miłością” z pewnością przykują Twoją uwagę!

1. Nie nazywaj mnie siostrą!

Ryōka i jej ukochany nie są spokrewnieni, jednak stają się rodziną, gdy ich rodzice się pobierają. Czy troska, którą darzyli się wzajemnie w dzieciństwie, wraz z wiekiem przerodzi się w prawdziwą miłość?
2. Od tamtej pory…

Gotō i Tomobe to młoda para, która dopiero uczy się siebie nawzajem. Okoliczności sprawiają, że bohaterowie wkraczają w dorosłość razem. To historia drogi od nieśmiałych nastolatków do świadomych i zdeterminowanych dorosłych.
3. Don’t leave me…

Yumi to młoda narzeczona, która czekała na swojego ukochanego pół roku. Tęsknota, zazdrość i pożądanie – jak z takimi uczuciami poradzi sobie jej wybranek zaraz po powrocie?
4. Sami w domu

Yūsuke i Hiromi z dnia na dzień zostali przyrodnim rodzeństwem. I tak szybko, jak powiększyła się ta rodzina, tak szybko wybuchło między nimi gorące uczucie. Jednak jak dostosować żar namiętności do mieszkania z jego matką i jej ojcem?
5. Obietnica

Chociaż Yukie i Tomo przyjaźnili się w dzieciństwie, ich drogi rozeszły się wraz z nadejściem dorosłości. On – cichy i zamknięty w sobie, ona – najpopularniejsza dziewczyna w klasie. Czy to, co ich dzieli, stanie na drodze ich miłości i obietnicy z dzieciństwa?
6. Oda do kota

Świeży związek, w którym on, jest dla niej autorytetem, a ona jego kotką. Chociaż historia kręci się wokół pikantnych igraszek młodej pary, to nie serce ukochanego próbuje zdobyć bohaterka, która zresztą nie gra głównej roli! Komedia skupia się bowiem wokół kota imieniem Natsu, który nie przepada za dziewczyną swojego właściciela.
7. Pani Yamashita

Małżeństwo, które istnieje już tylko na papierze. Tytułowa bohaterka, która nie jest w nim traktowana tak, jak na to zasługuje. Czy zły los odmieni się w ramionach młodego i szarmanckiego sąsiada?
8. Na zawsze razem

Ayane i Mizutani są przyjaciółmi z dzieciństwa. On, jako starszy kolega, zostaje poproszony o zaopiekowanie się młodszą koleżanką na studiach. Między młodymi wybucha uczucie. Jedynym problemem jest to, że on jest wykładowcą, a choć mieszkają razem, to chyba nikt nie podejrzewa ich o gorący romans, który czai się tuż za rogiem.
9. Sekretna sympatia

Shizuka mieszka ze swoją siostrą i szwagrem. Tę z pozoru sielankową scenerię komplikuje mały problem – dziewczyna po uszy zakochuje się w mężu siostry!
10. W końcu mieszkam SAM!

Co pchnęło Maakuna do wyprowadzki i rozpoczęcia samodzielnego życia? Chłopak myślał, że uda mu się uciec od przeszłości, jednak pewnego dnia w jego nowym domu pojawia się jego była współlokatorka, Chisa. Czy miłość pokona wstyd?

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-