Komiks

Żelazny Diabeł

Żelazny Diabeł

Scenariusz: Frank Thorne
Rysunki: Frank Thorne
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2019
Tłumaczenie: Maria Lengren
Druk: kolor
Oprawa: twarda (B)
Format: 170 x260 mm
Stron: 160
Cena: 69,90 zł
Wydawnictwo: Planeta Komiksów
ISBN: 978-83-955059-5-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
ALBUM TYLKO DLA DOROSŁYCH!
Żelazny Diabeł to saga o losach dwóch bezpruderyjnych blondynek, złączonych przeznaczeniem, lecz podzielonych eonami. Gdy obumiera XX wiek, a nadejście nowego millennium świętuje się w najlepszych nowojorskich burdelach, te dwie przeklęte córy Wenus stają się jednością. Towarzyszący temu diaboliczni emisariusze, potężni nekromanci, a także trawieni nieziemskim pożądaniem śmiertelnicy wyzwalają spiralę wydarzeń całkowicie wymykających się kontroli rozumu.
Żelazny Diabeł to komiks noszący cechy idealnych kochanków: jest piękny, perwersyjny i popieprzony. Ocieka seksem i przemocą, rzuca na bruk symbole prawości, plącze drogowskazy na ścieżce duchowego oświecenia, powala absurdalnym, czarnym humorem.
Żelazny Diabeł to dzieło genialnego i legendarnego autora (znanego m.in z serii komiksów o Czerwonej Sonji) – Franka Thorne’a, którego wyobraźnia zmienia najpodlejszy ściek w krainę czarów.
Wydanie łączy oryginalną serię, jej kontynuację zatytułowaną Diabelski Anioł oraz zwieńczenie ich obu, zainspirowane burzliwą akcją w pewnym sklepie komiksowym w Oklahomie, która na zawsze zapisała się w historii amerykańskiej walki z cenzurą.
Tylko dla bardzo, bardzo dorosłego i zdrowo zdystansowanego czytelnika.

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-