baner

Komiks

Szninkiel (wydanie kolekcjonerskie)

Szninkiel (wydanie kolekcjonerskie)

Scenariusz: Jean Van Hamme
Rysunki: Grzegorz Rosiński
Data wydania: Czerwiec 2019
Seria: Szninkiel
Tłumaczenie: Ksenia Chamerska
Druk: cz-b + kolor
Oprawa: twarda
Format: 290×360
Stron: 342
Cena: 599 zł
Wydawnictwo: Libertago
ISBN: 978-83-953828-2-6
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
lbum ukaże się w ilości jedynie 750 egzemplarzy. Bedzie zawierał zarówno wersję kolorową, jak i czarno białą. Każdy z nich zostanie opatrzony numerem seryjnym. Na dołączonej do albumu, unikatowej litografii znajdzie się odręczny podpis Grzegorza Rosińskiego. Środki wydrukowane na papierze arctic silk magno. Twardą okładkę (zaprojektowaną przez Piotra Rosińskiego) zdobią złocenia, tłoczenia i lakierowane elementy.

Opowieść o planecie Daar okrążającej podwójne słońce, na której ciągle toczy się wojna między trzema nieśmiertelnymi: Jargotem Pachnącym, Zembrią Cyklopką i Barr-Findem Czarną Ręką. Głównym bohaterem jest postać przypominająca hobbita, szninkiel J’on, niewolnik Barr-Finda, który przeżywa jedną z cyklicznych bitew, ale zostaje zapomniany na polu walki, dzięki czemu odzyskuje wolność. Bożyszcze zwane O’n ukazuje mu się jako monolit znany z filmu „2001: Odyseja kosmiczna”. Zgodnie z legendą, szninkiel wybrany przez bożyszcze zwane O’n, przywróci pokój na Daarze. J’on zostaje wbrew własnej woli uznany za wybrańca i wyzwoliciela uciemiężonych szninkli. Przyjdzie mu za to zapłacić najwyższą cenę.

Edycja kolekcjonerska, limitowana. Wyprodukowano 750 egzemplarzy numerowanych (każdy z odręcznym podpisem Grzegorza Rosińskiego na dołączonej litografii) z których wszystkie trafiają do dystrybucji, oraz 50 egzemplarzy nienumerowanych, przeznaczonych do działań promocyjnych.

[opis wydawcy]

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-