Komiks

Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony - Przyjaźń to magia #07

Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony - Przyjaźń to magia #07

Scenariusz: Ted Anderson, Katie Cook
Rysunki: Jay P. Fosgitt, Andy Price, Agnes Garbowska
Wydanie: I
Data wydania: Styczeń 2017
Seria: Kucyk Pony Komiks
Tytuł oryginału: My Little Pony: Friendship is Magic Volume 7
Wydawca oryginału: IDW
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170x260 mm
Cena: 29,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328119017
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Komiks My Little Pony – Przyjaźń to magia powstał na podstawie serialu telewizyjnego o takim samym tytule. Zarówno serial, jak i potem komiks szybko stały się wielkimi przebojami w Stanach Zjednoczonych.

W pierwszej części siódmego tomu przygód kucyków panuje klimat Dzikiego Zachodu. Klaczki chcą odwiedzić Chili Pepper, kuzynkę Apple Jack. Na miejscu jednak zastają jedynie szeryfa. Okazuje się, że wiele kucyków opuściło już miasteczko, nie widząc szans na zwycięstwo w walce z bezwzględnymi złodziejami bydła. Na oczach naszych bohaterek rozgrywa się dramat, po którym zrezygnowany szeryf oddaje odznakę Apple Jack. Czy ta sprosta temu zadaniu?

W drugiej historii mieszkańcy Lasu Everfree nieoczekiwanie stają się zagrożeniem dla Ponyville. W lesie rozpoczęła się wycinka pod budowę parku rozrywki. Kucyki próbują negocjować z biznesmenem, który stoi za tym przedsięwzięciem, ale to nie jest takie proste. Trzeba wezwać do pomocy leśne stworzenia i podjąć radykalne kroki.

[opis wydawcy]

Galerie

Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony - Przyjaźń to magia #07 Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony - Przyjaźń to magia #07 Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony - Przyjaźń to magia #07

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-