Komiks

Sędzia Dredd. Mroczna sprawiedliwość

Sędzia Dredd. Mroczna sprawiedliwość

Scenariusz: John Wagner
Rysunki: Greg Staples
Wydanie: I
Data wydania: Lipiec 2016
Seria: Sędzia Dredd
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: A4
Stron: 96
Cena: 74,90 zł
Wydawnictwo: Studio Lain
ISBN: 978-83-940222-9-7
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
NAJWIĘKSZY WRÓG ŻYCIA WRACA DO ŚMIERCI!

Choć zniszczyły go atomowe płomienie, a do samego piekła ściągnęły go dusze tych, których zamordował, to Śmierci udało się powrócić na ten świat. I tak jak poprzednio za cel obrał sobie unicestwienie wszelkiego życia. W zespole ze swoimi „braćmi” – Sędziami Strachem, Pożogą i Pomorem – kwartet terroru nawiedził Mayflower, statek kosmiczny zamieszkany przez czterech tysięce najbogatszych mieszkańców Mega-City One. Telepatka z Brygady Psi, Cassandra Anderson, wyczuła powrót Śmierci. Wraz z Sędzią Dreddem muszą przemierzyć morze gwiazd, by na dobre unicestwić Mrocznych Sędziów.

JOHN WAGNER Jonh Wagner pisze historie dla 2000 AD od tak dawna, że nie pamięta już nawet, ile lat minęło. Wśród swoich prac wymienia m.in. Judge Dredd, Strontium Dog, Ace Trucking, Als Baby, Button Man i Mean Machine. Poza 2000 AD na swoim koncie ma Star Wars, Lobo, The Punisher oraz A History of Violence.

GREG STAPLES Greg Staples rysuje i ilustruje komiksy od 1990 roku. Zaczynał od Judge Dredd dla 2000 AD, ale jego prace zobaczyć można w wielu mediach. Zasłynął w USA z projektów do gry karcianej Magic The Gathering oraz do Warcrafta. Pracował między innymi dla 2000 AD, Blizzarda, Wizards of the Coast, DC, Marvela, Segi, Konami, Warner Bros., Fox Atomic, Paramount i Del Rey. Jako projektant i ilustrator pracował z Neilem Marshallem, Michaelem J.Bassettem i Markiem Forsterem przy filmach Solomon Kane, Doomsday i World War Z. Maczał też palce w teledyskach zespołów Muse i Scissor Sisters. Obecnie pracuje nad nową książką, a dla 2000 AD tworzy głównie okładki.

[opis wydawcy]

Galerie

Sędzia Dredd. Mroczna sprawiedliwość Sędzia Dredd. Mroczna sprawiedliwość Sędzia Dredd. Mroczna sprawiedliwość

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-