baner

Komiks

Storm #03: Bitwa o ziemię. Tajemnica fal Nitronu

Storm #03: Bitwa o ziemię. Tajemnica fal Nitronu

Scenariusz: Dick Matena
Rysunki: Don Lawrence
Wydanie: I zbiorcze
Data wydania: Październik 2016
Seria: Storm
Tłumaczenie: Krzysztof Janicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 210x295 mm
Stron: 112
Cena: 75,00 zł
Wydawnictwo: Kurc
ISBN: 978-83-921387-6-1
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Uciekając przed Azurianami, kosmicznymi okupantami Storm i Rudowłosa łączą siły z ocalałymi Ziemianami. Wiedza Storma oraz zaciekłość nowych towarzyszy pozwalają wyrównać szanse podczas zbliżającej się wojny. Konflikt przenosi się w przestrzeń kosmiczną, na inne planety i wymiary. Obie strony poszukują młodej dziewczyny obdarzonej nadzwyczajną umiejętnością.

Storm to europejski bestseller łączący space operę i fantasy. Sukces zawdzięcza hiperrealistycznym, przerysowanym ilustracjom Dona Lawrence'a. Prosta historia przygodowa przechodzi w wielowątkową opowieść, zmierzającą się z klasycznymi motywami science fiction.

Storm ukazał się w 14 wersjach językowych. Przed laty drukowały go w Polsce magazyny "CDN", "Komiks" i "Świat Komiksu". Niniejsza edycja zawiera dwa oryginalne albumy oraz dodatki: plakaty, postery, wywiady i teksty przybliżające kulisy pracy nad komiksem.

[opis wydawcy]

Recenzja

Walka o lepsze jutro, Przemysław Pawełek

Galerie

Storm #03: Bitwa o ziemię. Tajemnica fal Nitronu Storm #03: Bitwa o ziemię. Tajemnica fal Nitronu Storm #03: Bitwa o ziemię. Tajemnica fal Nitronu

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-