baner

Komiks

Opowieści z najdalszych przedmieść

Opowieści z najdalszych przedmieść

Autor: Shaun Tan
Ilustracja: Shaun Tan
Wydanie: II
Data wydania: Listopad 2015
Tłumaczenie: Magdalena Koziej
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 185x240 mm
Stron: 96
Cena: 39,90 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 9788364858246
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Piętnaście historii, z których każda opowiada o dziwnej sytuacji lub zdarzeniu, mających miejsce w na co dzień całkiem normalnej, podmiejskiej okolicy. U kogoś w ramach studenckiej wymiany zamieszka osobnik malutki jak orzeszek. Ktoś inny spotka na trawniku przed opuszczonym domem morskie stworzenie. W czyimś domu odnaleziony zostanie tajemniczy dodatkowy pokój, a w zwyczajnym parku pojawi się niepokojąca maszyna.

W swojej najnowszej publikacji pochodzący z Australii Shaun Tan, jeden z najbardziej znanych na świecie autorów książek dla dzieci i młodzieży, przygląda się jak zwykli ludzie reagują na pojawiające się w ich życiu nieznane, tajemnicze, inne. Czy odkryją jego prawdziwe znaczenie? Zrozumieją je? A może po prostu przeoczą, zajęci swoimi sprawami?

Tan, laureat prestiżowej nagrody im. Astrid Lindgren z 2011 roku i autor nagradzanej na całym świecie powieści graficznej Przybysz, zaprasza do swojego oniryczo-fantastycznego świata zarówno czytelników dojrzałych jak i dzieci, oczarowując pięknymi historiami idealnie skomponowanymi z urzekającymi ilustracjami.

[opis wydawcy]

Galerie

Opowieści z najdalszych przedmieść Opowieści z najdalszych przedmieść Opowieści z najdalszych przedmieść

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-