baner

Komiks

Ralph Azham #01: Czy oszukuje się tych, których się kocha?

Ralph Azham #01: Czy oszukuje się tych, których się kocha?

Scenariusz: Lewis Trondheim
Rysunki: Lewis Trondheim
Kolor: Brigitte Findakly
Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2013
Seria: Ralph Azham
Tytuł oryginału: ph Azham: Est-ce qu'on ment aux gens qu'on aime?
Tłumaczenie: Katarzyna Sajdakowska
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 210x280 mm
Stron: 48
Cena: 37 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-63963-25-5
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Cała wioska uważa Ralpha Azhama za bezwartościowe, niezdyscyplinowane i bezczelne indywiduum. Jako dziecko był wybrańcem, ale nie zyskał uznania wyroczni. Mimo to posiada dziwne zdolności (widzi narodziny i śmierć), czym regularnie wywraca życie wszystkich we wsi do góry nogami. Dlatego uchodzi za wyrzutka… dopóki nie stanie na drodze Hordy, grupy wojowników, której jak ognia boją się mieszkańcy wsi. Tak zaczyna się dla niego i Raula, małego chłopca, którego wziął pod swoją opiekę, życie pełne przygód...

Trondheim serią Ralph Azham powraca do światów fantasy, które eksploatował w cyklu Donjon. Tym razem jest to jednak spójna seria z głównym bohaterem, który przeżywa mnóstwo przygód. Trondheim, w najlepszej kondycji, snuje opowieść pełną dowcipu i swady.

Seria zaplanowana jest na przynajmniej 6 tomów. Drugi tom po polsku już w marcu 2014.

[opis wydawcy]

Galerie

Ralph Azham #01: Czy oszukuje się tych, których się kocha? Ralph Azham #01: Czy oszukuje się tych, których się kocha? Ralph Azham #01: Czy oszukuje się tych, których się kocha? Ralph Azham #01: Czy oszukuje się tych, których się kocha? Ralph Azham #01: Czy oszukuje się tych, których się kocha?

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-