baner

Komiks

Kolbe

Kolbe

Scenariusz: Jacek Rzadkiewicz, Dariusz Parczewski, Wojtek Parczewski
Rysunki: Bernadetta Pastuszka
Wydanie: I
Data wydania: Sierpień 2013
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 200 x 280 mm
Stron: 92
Cena: 21 zł
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sióstr Loretanek
ISBN: 978-83-7257-629-3
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Komiks w sposób interesujący opowiada o życiu świętego i bohatera. (…) Komiks jest adresowany przede wszystkim do młodych czytelników, poszukujących przygód, wrażliwych na aktualną sytuację, otwartych na coś wielkiego. Oryginalne ilustracje, wykonane technika manualną przez Bernadettę Pastuszkę, są szczególną zachętą do wczytania się w interesujący scenariusz…
Leon Dyczewski OFMConv

***

„Kolbe” to unikalny komiks dla każdego – dzieci, młodzieży i dorosłych. Opowieść o losach Rajmunda Maksymiliana Kolbego, porusza serca. Ukazana jest już tutaj nie tylko historia życia Maksymiliana – od Pabianic, przez Rzym, Grodno, Kraków, Niepokalanów, Japonię aż do Auschwitz, ale także charakter św. Maksymiliana: jego zaufanie Bogu, miłość bliźniego, otwartość na nowe wyzwania i korzystanie z wynalazków techniki. (…)
Autorzy bardzo dobrze ukazują rozterki i motywy działania o. Maksymiliana, które często są rozterkami człowieka XXI wieku. Dlatego warto sięgnąć po ten komiks, aby zobaczyć, jak obudzić potencjał wartości, który drzemie w każdym człowieku.
ks. prof. Paweł Rytel-Andrianik

[opis wydawcy]

Galerie

Kolbe

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-