reklama baner reklama
baner

Komiks

Podejdź bliżej

Podejdź bliżej

Scenariusz: Line Hoven
Rysunki: Line Hoven
Wydanie: I
Data wydania: Czerwiec 2012
Tłumaczenie: Anna Biskupska
Druk: czarno biały
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 24 x 21 cm
Stron: 96
Cena: 39,90 zł
Wydawnictwo: Centrala
ISBN: 978-83-934751-0-0
Nakład: 300+20 egz
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Autorka subtelnie splata fragmenty wspomnień 3 pokoleń swojej rodziny w retrospekcję własnych korzeni. „Podejdź bliżej"” jest poruszającą kroniką rodzinną, w której łączą się ze sobą historia i wydarzenia z prywatnego życia. Komiks, wykonany techniką scratchboardingu, opowiada jak doszło do tego, że autorka urodziła się jako córka Amerykanki i Niemca.
"Podejdź bliżej" jest pierwszą książką Line Hoven, która wydana została przez niemieckie wydawnictwo Reprodukt. Album powstał jako jej praca dyplomowa w Wyższej Szkole Nauk Stosownych w Hamburgu.

Line Hoven, urodzona w Bonn, pracowała jako asystentka kostiumologa i scenografa w Teatrze Narodowym w Kassel. Studiowała komunikację wizualną w Wyższej Szkole Artystycznej w Kassel, następnie przeniosła się do Wyższej Szkoły Nauk Stosownych w Hamburgu, gdzie studiowała rysunek między innymi u artysty znanego jako ATAK oraz Anke Feuchtenberger. Jej prace wykonane metodą scratchboardingu, ukazały się w takich magazynach jak „Flitter”, „Orang”, i „Strapazin”. Obecnie Line Hoven mieszka i pracuje jako freelancer w Hamburgu.

[opis wydawcy]

Nakład 300 egzemplarzy.

Recenzja

Podejdź bliżej, Michał Misztal

Galerie

Podejdź bliżej Podejdź bliżej Podejdź bliżej Podejdź bliżej Podejdź bliżej

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-