baner

Komiks

Star Wars Komiks #28 (12/2010)

Star Wars Komiks #28 (12/2010)

Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2010
Seria: Star Wars Komiks
Tłumaczenie: Jarosław Grzędowicz, Maciek Drewnowski
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170 x 260 mm
Stron: 48
Cena: 5,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Tytuł zeszytu: "Boba Fett: Z odzysku".

Miesięcznik Star Wars Komiks przedstawia na 48 stronach zamknięte opowieści komiksowe z odległej galaktyki. W numerze 12/2010 znalazły się trzy historie.
KOŃCA NIE WIDAĆ to ostatnia z tryptyku historii komiksowych o bitwie o Kamino (dwie opublikowaliśmy już w poprzednim numerze Star Wars Komiks) opowiada o uczestniczących w tym starciu Kalamarianach pod wodzą wybitnego stratega Meraia. Przedstawicielem tej samej ziemnowodnej rasy był admirał Ackbar, dowodzący atakiem rebeliantów na drugą Gwiazdę Śmierci w filmie Powrót Jedi.
BOBA FETT: Z ODZYSKU. W roku zerowym chronologii uniwersum Star Wars Boba Fett był już uznanym łowcą nagród. Jego usługi cenione były nie tylko przez bogatych, prywatnych zleceniodawców, ale także przez Imperium. Boba bez ustanku uzupełniał i ulepszał swoją mandaloriańską zbroję (mówiono, że miał trzy komplety), ale – jak pokazuje komiks – żaden pancerz nie jest absolutnie doskonały.
WOLNA PAMIĘĆ. Droid astromechaniczny R2-D2 to jedna z zaledwie czterech postaci, które pojawiły się we wszystkich sześciu filmowych epizodach. W odróżnieniu od trzech pozostałych (C-3PO, Obi-Wan i Anakin/Vader), jego wygląd nie uległ w tym czasie zauważalnym zmianom. Właśnie R2-D2 jest głównym bohaterem tej historii, pełnej nawiązań do klasycznej trylogii.

[opis wydawcy]

Galerie

Star Wars Komiks #28 (12/2010) Star Wars Komiks #28 (12/2010) Star Wars Komiks #28 (12/2010)

Tagi

Star Wars

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-