reklama baner reklama
baner

Komiks

Kot Simona. Za płotem.

Kot Simona. Za płotem.

Scenariusz: Simon Tofield
Rysunki: Simon Tofield
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2010
Seria: Kot Simona
Tytuł oryginału: Simon's Cat. Beyond the Fence
Druk: czarno-biały
Oprawa: twarda
Format: 210 x 165 mm
Stron: 240
Cena: 34,90 zł
Wydawnictwo: W.A.B.
ISBN: 978-83-7414-873-3
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Co tak naprawdę twój kot wyprawia za płotem?

Wszystko przez to kąpanie. Gdyby Simon nie targnął się na święte prawo kota do osobistego dbania o higienę, jego kot prawdopodobnie nie postanowiłby spakować tobołka i odejść. Ale z drugiej strony - gdyby nie to, nie poznałby dowcipnych jeży, kolonii znikających zajęcy i miłej rodziny lisów. Nie zaprzyjaźniłby się z dzikim kotem o jednym oku i nie próbował wydoić krowy. Gdyby nie ucieczka - nie dowiedziałby się, jak się żyje za płotem.

Filmy z Kotem Simona obejrzało na YouTube ponad 50 milionów widzów! Zdobyły także kilka wyróżnień: Nagrodę YouTube „Blockbuster" 2008, nagrodę dla najlepszej komedii British Animation Awards 2008, Prix Animation na międzynarodowym festiwalu Tres Courts 2008.
Tom pierwszy przygód kota Simona ukazał się w 27 krajach!

Simon Tofield jest angielskim rysownikiem oraz reżyserem związanym z wytwórnią Tandem Films. Interesuje się przyrodą i malarstwem, jest miłośnikiem spędzania czasu na wolnym powietrzu i, oczywiście, kotów - ma ich cztery - do Hugh, Maisie i Bessa dołączył niedawno Tedy.

Przygody Kota Simona znane są przede wszystkim z cyklu filmów animowanych, nad którymi Simon Tofield od początku do końca pracuje sam - zajmuje się nie tylko rysowaniem, ale również tworzeniem ścieżki dźwiękowej (podkłada także głos kotu). Filmy te cieszą się niezwykłą popularnością i sympatią wśród widzów na całym świecie, co potwierdzają opinie fanów:

„Genialne! Proszę o więcej!!!"

„Życie jest dobre, kiedy jest nowy Kot Simona!"

„Tylko prawdziwy miłośnik kotów mógł stworzyć tak zabawne, a równocześnie tak autentyczne filmy".

„Absolutnie fantastyczne!"

„Wszystkie filmy o kocie Simona są cudowne!"

Dla wszystkich miłośników kotów ogólnie, a szczególnie dla wszystkich wielbicieli Kota Simona - przygotowaliśmy kalendarze. Kalendarz ścienny oraz kalendarz zeszytowy do nabycia w księgarniach od października 2010.

www.simonscat.com


[opis wydawcy]

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-